Британія вводить нову монету в один фунт

7 листопада 2016, 08:45

Більшість банків і поштові відділення ще довго прийматимуть монети старого зразка

Відео: royalmint.com

Британське казначейство поінформувало компанії, що вони повинні приготуватися до введення в обіг нової 12-гранної монети номіналом в 1 фунт, повідомляє BBC.

Реклама

Королівський монетний двір попереджає британські компанії про необхідність адаптувати своє обладнання і підготувати співробітників до випуску нової монети в березні 2017 року. Всі автомати, які приймають готівку, повинні бути до цього моменту модифіковані.

Компанії повинні на півроку забезпечити можливість прийому і нових і старих монет. Після цього нинішня монета в 1 фунт буде виведена з широкого звернення, але більшість банків і поштові відділення прийматимуть монети і старого зразка.

Нова монета вводиться, бо, за даними монетного двору, приблизно кожна 30- та монета в 1 фунт нині – фальшива. Нові монети буде набагато важче підробити.

"Нова монета в 1 фунт буде найзахищенішою в своєму роді і її особливості стануть серйозним бар'єром для фальшивомонетників" – розповів головний секретар казначейства Девід Гоук.

В тренді
Закони для МВФ і подорожчання горілки – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ
Реклама

Нова монета складається з двох металів: зовнішнє кільце золотого кольору – нікель і латунь, внутрішнє кільце срібного кольору – нікельований сплав.

web-pound-coin-1-v5

На монеті є зображення, яке змінюється з графічного символу фунта стерлінгів на число 1, якщо дивитися на монету під різними кутами, як голограма. Навколо обідка на одній зі сторін монети є напис крихітними буквами "один фунт".

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти