Богдан Троцько — відгуки про інвестиційний клімат в країні і поради інвесторам-початківцям

20 вересня 2018, 16:35

PR

Будь-яка розсудлива людина хоче, щоб його заощадження приносили користь, а не лежали мертвим вантажем, з часом тільки знецінюючись. "Прагнення заробити і забезпечити фінансову стабільність — це необхідна умова для щасливого життя, яке не має нічого спільного з бажанням наживи", — упевнений керівник ЦБТ-Одеса Богдан Троцько.

Відгуки про Богдана Троцько клієнтів філії, які скористалися його порадами, підтверджують справедливість цих слів. Однак, зазначає Троцько, перш ніж почати примноження своїх доходів, потрібно навчитися правильно їх розподіляти.

Планування, облік і контроль — ось три кити на яких базується формування бюджету країн і компаній. Ті ж принципи діють і для сімейного бюджету.

Капіталовкладення та ризики

Приватні інвестори часто вкладають свої заощадження в нерухомість і землю або відкривають депозити в банках. Але найвигіднішим і прибутковим вкладенням є інвестування в фінансові ринки, впевнений Богдан Троцько. Відгуки клієнтів ЦБТ-Одеса свідчать, в руках грамотних трейдерів такі інвестиції є надійним джерелом доходу незалежно від економічної ситуації.

До недавнього часу одним з найактуальніших видів інвестування була нерухомість. Однак, дуже довгий термін окупності через надлишок пропозицій, ризик знецінення активу через падіння економіки, роблять вигідність таких інвестицій досить сумнівною. Не можна забувати і про специфіку України: ситуації, коли девелопери зникали з грошима інвесторів на нульовому етапі будівництва, вдосталь.

У багатьох країнах інвестори заробляють на операціях із землею. Однак, в умовах нерозвиненого законодавства складно розглядати покупку земельної ділянки як вдале капіталовкладення для середньостатистичного інвестора.

ЦБТ-ОДесса, Богдан Троцько, отзывы клиентов

Куди інвестувати вільні кошти: Богдан Троцько рекомендує

На перший погляд найпростіший і найзвичніший спосіб отримання пасивного доходу — банківські вклади. Але тут потрібно враховувати можливі ризики:

  • непрозорість звітності більшості банківських установ і, як наслідок, ризик їх руйнування;

  • висока залежність від економічної ситуації в країні навіть валютних вкладів;

  • низький гарантований дохід, який не залежить від зростання інфляції і строго зафіксований в договорі.

На відміну від депозиту в банку, дохід від торгівлі на фінансових ринках не страждає від інфляції, не залежить від стану економіки в країні і забезпечує найвищий прибуток з усіх видів інвестицій.

Відгуки про Богдана Троцько клієнтів і слухачів курсів в ЦБТ-Одеса говорять про те, що під керівництвом професіоналів мистецтву трейдингу може навчитися кожен охочий. А використання авторських стратегій і ексклюзивних продуктів ЦБТ, перевірених на практиці командою Богдана Троцько, гарантує стабільний дохід навіть початківцям трейдерам.

 успешный трейдер Богдан Троцько, отзывы о Богдане Троцько и ЦБТ-Одесса

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти