Банкінг в месенджері: що це таке і як ним користуватися

14 жовтня 2018, 07:00

Олександра Романюк Олександра Романюк

ПУМБ першим представив послугу нового покоління. Зараз можна вибрати банкінг в Viber, Telegram, а незабаром з'явиться банкінг в Facebook

Не так давно, щоб скористатися послугами банку, потрібно було обов'язково йти у відділення, нести з собою купу документів, та ще й частенько просиджувати в чергах. Після появи мобільних додатків необхідність в таких візитах здебільшого відпала. Сьогодні клієнти банків можуть відкривати і закривати рахунки, замовляти карти, змінювати дані і робити багато інших операцій онлайн, користуючись інтернет-банкінгом або додатками для смартфонів. А якщо щось не виходить – отримати консультацію по телефону через службу підтримки клієнтів або кол-центр.

Але тепер і мобільний банкінг – "вчорашній день". На зміну йому в багатьох країнах вже прийшли банкінги в месенджерах. Нещодавно перший повноцінний банкінг в месенджерах запустив в Україні і ПУМБ
.

Чому месенджери

Реклама

За оцінкамиекспертів,месенджери-одинзнайбільшдинамічних видівінтерактивногоспілкування.Прогнозується,щовжевнайближчомумайбутньомувонистанутьнавітьбільшпопулярні,ніжсоцмережі.

_1_06

Длябізнесумесенджери-набагатобільшзручний і дешевийспосібствореннявласнихмайданчиків,ніжмобільнідодатки.Тутне потрібнопрописуватиокремийкод"знуля",функціоналпопулярнихмесенджерів-такихякViber,Telegramіін.-дозволяєкомпаніямстворювативласні"міні-сайти"наспільній платформі-паблік-акаунтиабочат-боти.Їхфункціоналне вужче,ніжудодатків.Алеспілкуваннязклієнтамивиходитьнабагатобільшперсоніфікованим.

Ужесьогоднівпопулярнихмесенджерахналічуються сотніінавітьтисячі"міні-сайтів"ЗМІ,ресторанівітуристичнихфірм,клінікіосвітніхустанов.АнещодавноПерший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) запустив перший в Україні повноцінний банкінг в месенджерах.

Реклама

ПершийбанківськийсервісвмесенджеріПУМБзапустиввViber.Утестовомурежимівінпрацювавз квітня2018 року.Сьогоднівжепрацюєвзвичайномурежимі.Авжовтні2018роки з'явивсябанкінгвTelegram.УнайближчомумайбутньомуготуєтьсязапускповноцінногобанкінгувFacebook.

Чим може бути корисний банкінг в месенджері

БанкінгвViberє чимось середнімміжзвичайнимчатоміміні-додатком.Підключившисьдочат-ботубанку,вибачите"кнопки"послуг.Алекрімтого-отримуєтеінструкціїпро користуванняу виглядімиттєвихповідомлень.

_4_01

Черезмесенджерможнадізнатисякурсвалютіпоповнитимобільнийтелефон,можнаоформитибанківськукартуабоподатизаявкунакредит.Акрімтого,отримативсюінформаціюпо своїх рахункахібанківських картах:подивитисясуму,відстежитирухкоштівібагато іншого.Аякщоякихосьфункційвмесенджеріщене вистачає,єкнопкаідляпереходуназвичайнийсайтмобільногобанкінгу.

_5_01

Реклама

 

Приєднатисядобанкінгувмесенджерахможназа допомогоюQR-кодунижче.

_2_05

_3_02

"Глобальнадіджіталізація-серйознийвикликдлябанківськогосектора.Все більша кількістьсервісів,втомучисліфінансових,стаютьдоступнимичерезмобільнідодатки.СаметомуПУМБвирішивйтинатериторії,якізвичніізручнідлянашихклієнтів.Мишукалиможливості,якідозволилибвдужекороткітермінирозгортатибанківськийсервіснарізнихплатформахвмесенджерах.Мизнайшлитакетехнологічне рішенняспільнознашимипартнерами-компанієюMiddleware Inc.Завдяки цьомумизапустилидесятки банківських сервісів в Viber-месенджері, адодаванняфункціоналувмесенджерTelegramзайняловсьогодвадні",-говоритьСергійЧерненко,головаправлінняПУМБ.

ЗапусквкороткітермінибанківськогосервісуПУМБвмесенджерахставможливимзавдякиствореннюспеціальноїбот-платформи,якаєчастиноюзагальноїстратегії"цифровоїтрансформації",що реалізуєтьсябанкомз2016 року.ВрамкахцієїстратегіїПУМБвпартнерствізкомпанієюMiddleWare Incрозробиливласне"цифровеядро"набазіхмарноїтехнологіїCorezoid Process Engine,щодозволяєавтоматизуватибудь-якийпроцесбезвитратнанаписанняпрограмногокодуіприскорюєвпровадженнябудь-якихнововведень.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти