Дружина Ігоря Єремеєва Тетяна Єремеєва: що відбувається в WOG

15 січня 2020, 13:33

Актуально

За 5 років WOG зумів утримати і зміцнити лідерство на українському ринку торгівлі нафтопродуктами

13 серпня 2015 року, не приходячи до тями після падіння з коня, в Швейцарії помер Єремеєв Ігор Миронович – бізнесмен, депутат IV, VII, VIII скликань Верховної Ради. Трагічна і раптова смерть політика шокувала Україну. Ігор Єремєєв був патріотом своєї країни, чоловіком, батьком, сином і засновником фінансово-промислової групи "Континіум", в яку входить найбільша національна мережа автозаправних станцій WOG.

Реклама

Єремеєв заснував "Континіум" в 1992-му році як мале текстильне підприємство в рідному селі Волинської області. У 1995-му році реорганізував компанію і перевіз центральний офіс в Луцьк. У 2002 р Єремєєв передав бізнес в управління своєму давньому партнерові Степану Івахіву і пішов в політику. До того моменту "Континіум" вже мав активи на сотні мільйонів доларів в харчовій та енергетичній промисловостях, головним з яких була була мережа АЗС під брендом West Oil Group.

Покійний власник групи компаній WOG Ігор Єремеєв не встиг написати заповіт. На момент смерті політика компанія:

- побудувала і управляла мережею з понад 400 заправних комплексів у всіх регіонах України;

- входила в ТОП-5 найбільших національних імпортерів нафтопродуктів;

Реклама

- диверсифікувала бізнес, почавши розвиток мережі живлення WOG Café і фірмових магазинів WOG Market.

Частку в групі "Континіум" успадкували діти Ігоря Єремеєва Роман і Софія, чому не перешкоджали інші власники групи "Континіум" (заправки WOG Ukraine) Сергій Лагур і Степан Івахів.

Великі гравці на українському нафтовому ринку використовували смерть засновника West Оil Group як привід, щоб послабити позиції конкурента і заволодіти активами компанії. Наприклад, власник мережі ОККО Віталій Антонов в 2018 р заявив, що WOG "коштує мінус" через борги за кредитними зобов'язаннями. Свідомо чи ні, в цю брудну гру виявилася втягнута Єремєєва Тетяна Вікторівна. Вдова заявила, що Івахів і Лагур:

- почали заочну реструктуризацію компанії;

Реклама

- блокують виплату дивідендів;

- позбавили її можливості впливати на прийняття рішень в "Континіум";

- намагаються усунути спадкових власників від управління активами.

Заяви Єремеєвої особливо активно тиражували ЗМІ і журналісти, пов'язані з "енергетичним" олігархом Ігорем Коломойським. Жінка звинувачувала бізнес-партнерів у викраденні свідоцтва про смерть чоловіка. Дружина Ігоря Єремеєва Тетяна Єремеєва розповіла в пресі про нібито зниклі цінності з особистого сейфа покійного в Києві. За її словами, 85-річну маму Ігоря Мироновича використовували, щоб обманним шляхом відкрити спадкову справу у підконтрольного "київського" нотаріуса. Тетяна Єремєєва також доводила, що насправді діти Ігоря Єремєєва лише формально стали бенефіціарами компаній "Континіуму" після смерті батька.

Реклама

Паралельно з цим скандалом, вперше за 25 років існування групи "Континіум", серйозні претензії пред'явила Державна фіскальна служба України. Податківці в 2016 р виписали ВОГ штраф в 417 млн грн за нібито несплату акцизів. Спірна ситуація між мережею WOG і ДФС та податковою перейшла у судову площину: компанія виграла суди перших двох інстанцій, однак Верховний суд виніс рішення поновити розгляд. Проблеми WOG з ДФС чи податковою виглядають, як мінімум, нелогічно: рітейлер з мінімальними зауваженнями пройшов всі комплексні аудити фіскалів за останні три роки.

Сьогодні Тетяна Єремеєва практично не згадується в ЗМІ, оскільки перестала давати інтерв'ю із звинуваченнями на адресу Івахіва і Лагура. До смерті чоловіка жінка працювала за освітою – лікарем-офтальмологом в мережі медичних клінік "Центр хірургії ока професора Загурського" в Луцьку. Станом на 2016-й рік до мережі входили 5 клінік, 4 з яких розміщувалися на території Польщі. У 2018 році Єремеєва брала участь у відкритті нового офісу луцької філії компанії. Після цього про діяльність жінки Ігоря Єремеєва у відкритих джерелах інформації немає.

В тренді
Ринок пального: чи буде подальше подорожчання бензину

Роман і Софія Єремеєви, всупереч заявам Тетяни Єремеєвій, як і раніше є співвласниками "Континіум". Проблеми між WOG і ГФС практично вичерпані, десятки тисяч співробітників компанії вчасно отримують зарплату, а клієнти – якісне паливо і європейський рівень сервісу.

Паливо, їжа, діджитал: підсумки 2019 року

За 5 років після смерті Ігоря Єремеєва WOG зумів утримати і зміцнити лідерство на українському ринку торгівлі нафтопродуктами. Згідно заяв компанії, ключовими пріоритетами рітейлера є:

1. Якість палива, що поставляється, і вдосконалення сервісу для клієнтів заправок.

2. Розвиток мережі WOG Café.

3. Просування діджитал-послуг на базі додатка Pride.

У 2019 р. державну акредитацію на відповідність оновленим стандартам ДСТУ пройшла Бориспільська лабораторія "ГЛОБУС-ПЕТРОЛЕУМ". У стінах цієї дослідницької станції ВОГ перевіряє якість скрапленого газу і нафтопродуктів перед тим, як вони опиняться в балонах і баках українських водіїв. Компанія не просто користується послугами "ГЛОБУС-ПЕТРОЛЕУМ" для моніторингу якості своїх основних товарів, а й інвестує в придбання і оновлення обладнання лабораторії.

Для WOG Café минулий рік також став успішним. Мережа кафе:

1. Продовжила контракт на обслуговування пасажирів поїздів "Інтерсіті" і "Інтерсіті+".

2. Відкрила точки обслуговування пасажирів аеропортів у Львові та Одесі.

3. Отримала нагороди від організаторів премії "Private Label-2019" за перемогу в номінаціях "Визнання бренду" і "Проект року під приватною торговою маркою".

Мережа кафе групи "Контініум" інвестувала понад 40 млн грн в придбання кавоварок нового покоління Franke. Інтерактивні кавові автомати також з'явилися на деяких зелених заправках в Києві і Львові. У планах компанії на перший квартал 2019 р. закупівля наступної партії Franke A1000 для їх встановлення на великій кількості АЗС в різних регіонах України.

В кінці минулого року ще одну революцію для клієнтів WOG зробили розробники програми Pride. У програму додали окремий розділ для B2B-клієнтів, тобто – для користувачів паливних карт. Тепер у них з'явилася можливість:

1. Безконтактної заправки через сервіс Pay.

2. Бачити "дашборда": залишок палива, доступні сервіси, ліміти.

3. Використовувати віртуальні паливні карти через QR-код.

На тлі чуток про банкрутство, прийомів брудної конкуренції, дивних атак фіскальних органів, а також після раптової смерті свого засновника, WOG всупереч всім обставинам вдалося залишитися інноваційною компанією на нафторинку України.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти