Чи чекати українцям зростання цін на цукор: прогноз експертів

7 серпня 2017, 07:40

На вартість продукту впливає не тільки урожай, але і світові ціни

УцукрозаводчиківУкраїнивиниклипроблеми:згідно з оперативною інформацієюНАЦУ"Укрцукор",цукрові бурякивцьомуроцівідстаютьврозвитку.Чи зумютьцукрові бурякиназдогнативрозвиткухочабминулорічніпоказники,будезалежативідпогодивсерпні,пише UBR.

Реклама

Експертинагадують,щоголовноюпричиноюнедоборуврожаюцукрових буряківвминуломуроцісталапосухавперіодзкінця липнядосередини серпня.Аналітики"Укрцукру"вважають,щоприрегулярнихопадахвсерпні-середині вересняситуаціянаполяхможебутине гірше,ніжвминуломуроці.

Незважаючинасталуна початку серпняспеку,покивасоціаціїне змінюютьсвоїхпрогнозівщодовиробництвацукрувцьомуроці.Якранішеповідомлялакерівниканалітичноговідділу"Укрцукру"РусланаБутіло,вновомусезоніцукроваріннябудевиробленоблизько2 млнтоннцукру,чогоцілкомдостатньодлязадоволеннявнутрішньогопопиту,що становить1,5 млнтонн.

Однак500тис.тоннперехіднихзалишківвже нездаютьсятакимивеликими,якщоврахувати,щов2016/2017маркетинговомуроці(вересень-серпень)вжевивезеномайже739тис. тоннцукру.

Несолодкі перспективи

В тренді
В Україні змінять маркування м'яса, меду й оливкової олії
Фото: REUTERS/Ajeng Dinar Ulfiana
В тренді
ФОПи зможуть платити податки через додаток "Дія": як це буде працювати
"Дія" вже знає рахунки, на які повинні надходити податки
В тренді
"Укрзалізниця" тимчасово змінила розклад поїздів: список
За данимиБутіло,вцьомуроціаграріїзасіяли310тис.Гацукрових буряківзамістьзапланованих350тис.га.Алевбудь-якомувипадку,цебільшена10%,ніжріктому(282тис.га).Крімтого,вцьомуроціщільністьпосівівнакожномугектарівище(всередньомуна4%).Втім,за данимидиректораНаціональногонауковогоцентру"Інститутаграрноїекономіки",академікаНААНЮріяЛупенка,вцьомуроціцукрових буряківзберутьна6%менше, адже їїврожайністьвпадена10%.

У нинішньому році планується запустити додатково чотири цукрові заводи. Таким чином їх загальна кількість досягне 46. Втім, якщо буряка виявиться менше, ніж в 2016-му, між заводами може посилитися конкуренція за сировину. Зростання закупівельних цін відіб'ється на вартості кінцевого продукту.

Експерти нагадують і ще про один найпотужнішій фактор ціноутворення – збільшення обсягів експорту. "У минулі роки Україна мала тарифну квоту на завезення цукру в розмірі 350 тис. тонн. Ми майже не експортували цукор, оскільки буряковий цукор дорожче тростинного", – розповів UBR.ua виконавчий директор "Економічної дискусійного клубу" Олег Пендзин.

За його словами, ще п'ять років тому внутрішнє споживання цукру в Україні становило близько 1,8 млн тонн. Тепер Мінагропрод оцінює цей показник в 1,5 млн т. Але якщо в 2015/2016 МР Україна експортувала всього 113 тис. тТонн (+ 3%), то тільки за 10 місяців цього маркетингового року експорт перевищив показники всього 2016- го в сім разів .

Виходить, що скорочення внутрішнього споживання на 300 тис. тонн (з 1,8 до 1,5 млн тонн) за рахунок міграції населення і його природного скорочення може виявитися недостатньо, щоб зберегти колишній баланс. Перш в перехідних залишках завжди залишалося 250-400 тис. тонн цукру при щорічному виробництві цукру на рівні 1,7-2 млн тонн.

"Населення навряд чи стало значно менше їсти цукру – приблизно 34 кг в рік", -розповів Пендзин.

Баланс попиту та пропозиції цукру станом на 1 липня 2017 року, складений "Економічним дискусійним клубом", показує, що поки є 321 тис. тонн перехідних залишків. Але до кінця сезону може залишитися всього 53 тис. тонн
.
Реклама

Ціни можуть підскочити

Традиційноліто-періоддомашньоїконсерваціїіварінняварення.З огляду на,якбагатоУкраїнаекспортувалацукру,цінинацейпродуктвперіодмаксимальногопопитуповиннібулибрости,нехайіне дужесильно.Проте,вартістьцукрунавнутрішньомуринкузберігаєстабільність.Кілогрампіскузаразвроздрібкоштує17-22грн.Згідно з данимиДержстату,зпочаткуроку(на 1 липня2017 року)солодкістьподорожчалана9,1%,аповідношеннюдо червня2016- го-на14,4%.Прицьомуцінивиробниківцукрузросливідповіднона10,3%і20,4%.

Хоча зростання експорту в будь-якому випадку буде тиснути на загальну ринкову ситуацію, і навіть враховуючи, що дефіциту не буде, можна очікувати підвищення цін в майбутньому.

Зараз експорт цукру значно сповільнився через несприятливу світову кон'юнктуру. Світові ціни почали знижуватися з лютого. І до червня досягли мінімальних позначок. Так, середнє значення індексу FAO на цукор в червні склало 197,3 пункту. Це на 13,4% менше, ніж в травні і стало найнижчим показником за останні 16 місяців.

Але вже в липні ціни почали рости. Головні причини зростання – низькі запаси продукту в країні, а також ранній активний експорт та підвищення цін на світовому ринку.

31 липня 2017 ф'ючерси на цукор зросли до свого найвищого рівня за останні два місяці. Причиною послужило скорочення обсягів переробки цукрової тростини виробниками Бразилії. Ціна на цукор-сирець для поставки в жовтні збільшилася на 3,8% – до $ 328,4 / т – це найвищий рівень з 30 травня.

За інформацією дослідницької компанії Sucden Financial Research, бразильські фермери можуть збільшити виробництво етанолу, а не цукру. Чому сприятиме зниження податку на етанол і збільшення частки (більше ніж очікувалося) очерету, що йде на виробництво етанолу. Нагадаємо, Бразилія є найбільшим в світі виробником цукру, а виробники тростини можуть переробляти його як на цукор, так і на етанол.

У той же час в Мінагропроді вважають, що в Україні немає передумов для зростання ціни на цукор. Як нещодавно повідомив в. о. міністра аграрної політики і продовольства Максим Мартинюк, погодні умови не позначилися на стані посівів цукрових буряків. А тому виробництво цукру буде на рівні минулого року, а ціни – збережуть свою стабільність.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти