Зеленський закликав канадців вкладати гроші в Україну

3 липня 2019, 22:46

Від іноземних партнерів чекають інвестицій в зелену енергетику і участі у відновленні Донбасу

Реклама

Іноземці готові вкладати мільйони доларів в українську зелену енергетику, а Україна всіляко сприятиме іноземним інвесторам. Про це сьогодні в Торонто заявив Володимир Зеленський під час зустрічі з представниками канадського бізнесу.

"В Україні одні з кращих умов в світі для інвестування в зелену енергетику. Ми маємо намір їх покращувати за рахунок спрощення бюрократичних процедур і посилення захисту ваших інвестицій. Ми думаємо про майбутнє, тому зелена енергетика стане одним з ключових секторів для нашої економіки в найближчі роки", – заявив український президент.

Зараз зелена енергетика в Україні посилено розвивається. Нагадаємо, вже з 1 січня 2020 почне працювати нова європейська модель ринку відновлюваної енергетики в Україні. Це збільшить кількість інвестицій в цьому секторі. Станції, що працюють від енергії сонця, вітру, води зараз дають 2% всієї української електроенергії. В Україні планують, що до 2035 року зелених кіловат в нашій енергосистемі буде вже чверть.

У Торонто Володимир Зеленський закликав канадський бізнес інвестувати не тільки в українську енергетику, але й у відновлення Донбасу.

"Проекти інвестування в Донбас будуть розглядатися нами в першу чергу. У вересні ми плануємо організувати великий бізнес форум у Маріуполі, на якому ми більш детально представимо можливості для інвестування в Україну. Запрошуємо вас приєднатися до цього форуму в цьому чарівному місті", – звернувся Володимир Зеленський до представників канадського бізнесу.

Нагадаємо, Верховна Рада 25 квітня 2019 прийняла закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення конкурентних умов виробництва електроенергії з альтернативних джерел енергії". Закон передбачає впровадження "зелених" аукціонів з 2020 року і обов'язкову участь в них інвесторів сонячних електростанцій потужністю понад 1 МВт і вітроелектростанцій потужністю понад 5 МВт.

Реклама

З підтримкою впровадження такого підходу в Україні активно виступали міжнародні партнери, адже нова система стимулювання відновлюваної енергетики дозволить збільшити інвестиції в сектор.

Всі подробиці в спецтемі Нове загострення у війні з Росією

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти