Закон про Антикорупційний суд: Порошенко пояснив позицію України

28 лютого 2018, 17:58

Ксенія Капустинська Ксенія Капустинська

Президент заявив, що не дозволить кому б то не було диктувати Україні умови проведення реформ

ТраншіМіжнародноговалютногофонду(МВФ)надходятьвУкраїнутоді,колиУкраїнавиконуєвідповідниймеморандум.Прицьому,якзазначивнапрес-конференціїпрезидентУкраїниПетроПорошенко,всімеморандумизФондом"в усічасиписалисявУкраїні-підписуМВФтамнемає".

"Обязанности президента в этом – воспользоваться правом вето, когда будут приниматься законы, выходящие за рамки договоренностей. Я не привлечен к переговорному процессу с МВФ, но у меня часто проходят встречи с нашими большими друзьями Кристин Лагард и Девидом Липтоном", – объяснил президент.

Разомзтим,вінзаявив,щоне дозволить,щоб"хтосьщось"диктував"Україні,ірішенняповинніприйматисяшляхомдосягненнякомпромісу.
ЗасловамиПорошенка,впитанніприйняттязаконупро Антикорупційнийсуд-щоєоднимзпунктівмеморандумузМВФ,-президентвиконавсвоїобов'язки,ідалісправазадепутатами.

"Закон об Антикоррупционном суде должен быть принят. Это нужно не для МВФ и не ради денег, а чтобы завершить борьбу с коррупцией", – отметил Порошенко.

Якповідомлялося,тижнемранішеМіжнароднийвалютнийфондіУкраїнане досягли остаточної домовленості з питань закону про Антикорупційний суд і реформу енергоринку.

Відзначимо,миписалипро те,що,на думкуекспертів, Україна в будь-якому випадку виконає всі обов'язки перед МВФ, оскількибезміжнароднихкредитівризикуєрозгубитивсі економічнідосягненняостанніхроківіотриматинову кризу,що межуєздефолтом.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти