Заборгованість із зарплати в найближчим часом ліквідувати не вийде, – експерт

19 листопада 2017, 04:04

Анастасія Іщенко Анастасія Іщенко

Загальна заборгованість із зарплати в Україні становить 2,46 млрд грн

БільшеполовиниборгупозарплатахзосередилосявЛуганській(21,55%-531,8млн грн),Донецькій(20,61%-508,6млн грн)іХарківській(9,9%-244,2млн грн)областях.Урядзазначає,щозаборгованістьзростаєчерезнапруженуситуаціюнаДонбасі,аленіякихтермінівїїпогашенняне називає.

ДиректорекономічнихпрограмЦентруРазумкова
Василь Юрчишин відзначив у коментарі сайту "Сегодня", тодлявирівнюванняситуаціїззарплатаминеобхіднийекономічнийріств5-6%,якмінімум,аленайближчим часомчерез низкучинників поліпшенняне передбачаються.

Реклама

"Будь-які грошові ресурси можуть з'явитися тільки в результаті успішної економічної діяльності. Буде нормальна діяльність, нормальний ріст в 5-6%, ресурси, тоді можна буде підвищувати і заробітні плати, і пенсії, і знижувати заборгованості. Але, якщо цього не буде, в умовах обмеженості, зниження грошової маси, обмеження кредиту, небажанні населення переводити частину грошей в депозити, що дало б ресурси банківській системі, я не думаю, що тут можуть відбутися істотні поліпшення", - зазначив Юрчишин.

В тренді
В Україні сім років не мінялася допомога у зв'язку з народженням дитини: скільки платять
Експертпояснює,щозаразекономічне зростанняуУкраїністановить2%,іцепростоконсерваціяпоточногостановища.Щобпогаситизаборгованість,потрібнопідвищитиекономічне зростаннядо5-6%,тодііз'являтьсянеобхідніресурси.

Всі подробиці в спецтемі Зарплати в Україні

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти