"За" і "проти" Brexit: експерт назвав економічні вигоди для Британії

9 січня 2019, 08:45

Людмила Грубник

Питання захищеності може виявитися для британців важливішим, ніж інтереси бізнесу, вважає фахівець

ВихідВеликобританіїзЄвропейськогоСоюзудуженеоднозначнийіпокизнаходитьсяпідвеликимпитанням.Про цевкоментарісайту"Сегодня"заявивекономічнийексперт Борис Кушнірук.

Реклама

З одногобоку,вразіBrexitпостраждаєбританськийбізнес,відзначаєексперт.Однакз іншого-такерішеннявмайбутньомуможевберегтикраїнувіднаслідківможливоїглобальноїекономічної кризи.

"Brexitобмежуєторговийоборотістворюєпроблемидлябізнесу.ЧастинафінансовогокапіталупішлавжезБританії.ЗцієїточкизоруBrexitдляБританіїєнегативним",-говоритьКушнірук.

"Але очевидно, що ми вступаємо в зону глибокої турбулентності світової економіки і світоустрою, який був сформований після Другої світової війни. Після цього відбудеться зміна економік і зміна центрів політичної гри. І європейці, і американці не знають, як реагувати на ці виклики. В першу чергу, це стосується питань мігрантів. В таких умовах турбулентності спроба для Великобританії сховатися на острові має певну логіку. Таким чином вони будуть намагатися захиститися від хвиль дестабілізації, які можливі в світі", – продовжує експерт.

ІхочапокиBrexitзнаходитьсяпідпитанням,швидше за все,Великобританіябудеготовапітинатимчасовітруднощізарадибезпекиізахищеності,вважаєексперт.

"Однозначноївідповіді,якбудутьрозвиватисяподії,покинемає.АлесьогоднідляконсервативноїстароїАнгліїзбереженнязахищеностінаостровіможематибільше значення,ніжтітруднощі,зякимивониможутьзіткнутися через вихідзЄС",-підсумовуєекономіст.

Нагадаємо,вВеликобританіїзаразготуютьсядо проведеннядругогореферендумупоBrexit.Високопоставленісоратникибританськогопрем'єраТерезиМейвКонсервативній партії заїїспиноюведутьпідготовкудругого референдуму по Brexit.

Крім того, Тереза Мейповідомиладатуголосуванняза угодоюзЄСпро вихідВеликобританії.

Реклама

Всі подробиці в спецтемі Brexit

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти