• ст.470"Недоставленнятоварів,транспортнихзасобівкомерційногопризначеннятадокументівдо органудоходівізборівпризначення,видачаїхбездозволуорганудоходівізборівабовтрата"-4757протоколів;
  • ст.481"Перевищеннястроку тимчасового ввезенняаботимчасовоговивезеннятоварів"-1226протоколів;
  • ст.483"Переміщенняабодії,спрямованінапереміщеннятоварівчерезмитний кордонУкраїнизприховуваннямвідмитногоконтролю"-276протоколів;
  • ст.471"Порушенняпорядкупроходженнямитногоконтролювзонах(коридорах)спрощеногомитногоконтролю"-214протоколів;
  • ст.472"Недекларуваннятоварів,транспортнихзасобівкомерційногопризначення"-200протоколів.
Реклама

ТакожвДФСпорівнялицифри,наяку сумуукраїнціпровезлитоварівзаперші двамісяціцьогороку,тобтозпочаткудіїзакону,зцифрамизааналогічнийперіод2017р.Виявилося,щозасічень-лютий2018рнашіспіввітчизникпридекларуванніоформилитоварівнасуму2,3 млрдгрн,тодіяквминуломуроціцясумасягалалише1,47 млрдгрн.Товарів,зоплатоюмитнихплатежів,ввезлинасуму25,7 млнгрн,авминуломуроціна33,7 млнгрн.

В тренді
Не пробили захист: які гривні не вміють підробляти фальшивомонетники
Відзначимо,що,за інформацієюДержприкордонслужби,зафіксовано3,53млнфактівперетинукордонугромадянамиУкраїнинав'їздвкраїну,зааналогічнийперіодминулогороку-3,48млн.

1_03

Нагадаємо,ранішесайт"Сегодня"розповідав,яквідбуваєтьсяобмінвалютоюззакордоном,асаме – в які країни йдуть українські гривні і що про це думає Нацбанк.

Про те,щозмінитьсявмитнихправилахчитайтевматеріалісайту"Сегодня": Як можуть змінитися правила ввезення товарів в Україну і за що штрафують на митниці.