Яценюк: Україна ніколи не оголосить дефолт

31 липня 2014, 13:13

Прем'єр залишився задоволений сьогоднішнім "бюджетним" голосуванням у Раді

Україна,завдяки голосуваннюпарламенту вчетверза урядовізаконопроекти,вдалосяуникнути дефолту,заявляє прем'єр-міністрАрсенійЯценюк.

"Сьогодні у світовійекономіціє дві новини.Перша – це те,щоАргентинаоголосиладефолт,адруга -щоУкраїнане оголосиладефолті ніколи його неоголосить",- сказавЯценюк напозачерговому пленарномузасіданні Верховної Ради.

Як повідомлялося
Верховна Рада України підтрималасеквестрдержбюджету і"військовий податок"запропоновані урядом.

"Радавзакритому режиміпідтрималаурядові законопроектипро внесеннязмін до держбюджетуі Податковийкодекс.Нормипро скороченнясоцвитратіз законопроектіввиключили.Законопроектпро орендуГТС неприйняли івідправилина доопрацювання",- повідомивнардепЮрійСиротюк("Свобода").

За його словами,зміни до бюджетуі Податковийкодексприйняті у другомучитанні.Сиротюктакож повідомив,щоРада ввела1,5%військовий податокздоходів українців.Сиротюктакож заявив,щонормупро відправкубюджетників унеоплачуванівідпусткиіз законіввиключили.

Прицьому
голосування за відставку Яценюка провалилосязаявупро відхідпрем'єраспівголівприйняти лише16депутатів.

Нагадаємо,раніше депутатикілька разівпровалювалиурядові законопроекти,спрямованіна секвестрбюджетуі збільшення витратна армію.У результаті цьогоЯценюкпісля доситьемоційновиступувРаді заявивпро своювідставку.Однакініціативупрем'єра непідтрималині в Кабміні,ні вАП,ні,як сталозрозумілосьогодні,вРаді
.

Реклама

В тренді
Загострення на Донбасі підкосило гривню: чи чекати різкої девальвації

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти