Всесвітній банк поліпшив прогноз ВВП України: деталі

10 січня 2020 14:22

Кращих темпів зростання слід очікувати в 2021-2022 роках

Світовий банк знову поліпшив прогноз зростання ВВП України

Світовий банк знову поліпшив прогноз зростання ВВП України / Фото: Getty Images

Зростання валового внутрішнього продукту (ВВП) України в 2020 році прискориться з 3,6% в 2019 році до 3,7%, а в 2021-2022 роках може скласти по 4,2%. Про це йдеться в січневому звіті Світового банку.

Реклама

Згідно з прогнозом, в цілому в регіоні Європи і Центральної Азії зростання стабілізується до 2,6% в 2020 році, за умови стабілізації цін на основні товари, а також зростання і відновлення економік Туреччини (до 3%) і Росії (до 1,6% ).

Очікується, що економіки в Центральній Європі сповільняться до 3,4% у міру зменшення фіскального підтримки і збереження демографічного тиску, в той час як прогнозується, що країни Центральної Азії будуть рости швидкими темпами на тлі прогресу структурних реформ.

Як повідомлялося, Світовий банк погіршив прогноз глобального економічного зростання в 2020 році до 2,5%, тоді як раніше очікувалося прискорення світового ВВП на 2,7%.

В тренді
Скільки українці заплатять за газ в серпні: постачальники оприлюднили тарифи
Опубліковані серпневі ціни на газ. Колаж "Сьогодні"

Раніше сайт "Сегодня" повідомляв про те, що Всесвітній банк вітав ініціативу президента України Володимира Зеленського, який підписав закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо конфіскації незаконно потрапив осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, і покарання за придбання таких активів" (№ 263-ІХ).

Реклама

А також розповідали про те, що в Україні представили карту EOS Crop Monitoring, розробка якої фінансувалася Світовим банком . Карта дає можливість точно оцінювати площу посівів і знаходити незареєстровані землі, виявляти порушення сівозміни, а також аналізувати цілісну карту культур по регіонах. За допомогою супутникових вдалося визначити фактичний розмір сільгоспугідь України, в результаті чого виявили, що площа сільських районів більше, ніж вказано в кадастрі.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти