У скільки обійдеться новорічний стіл 2019 і як заощадити

12 листопада 2018, 07:19

Христина Коновалова , Олександр Панченко

Накопичуємо гроші на олів'є і закуповується спиртним, сиром і ковбасою

Тим,хтозвикзустрічатиНовийрік,не шкодуючикоштівнасвятковийстіл,вжесьогоднівартозбиратигрошііробитизапаси"довгограючих"продуктів.Аджечерезнеповнідвамісяцівитратинаменю,аналогічнеторішньому,виявлятьсяприблизнона20%більше,ніжвгрудні2017го."Сегодня"оцінила,щовжеподорожчалонайбільшеіможещедодативцінівлистопаді-грудні,атакожщовартоприкупитивжезараз,і з якоюїжеюівипивкоюпоспішатинемаєсенсучерез прийдешніноворічнірозпродажі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Подорожчало

Реклама

Поки,за підрахункамиДержслужбистатистики,всі продуктизатри кварталивиросливцініна12,5%,в порівняннізтрьомакварталами2017 року.Алез огляду на,що,за останнімпрогнозомНацбанку,інфляціяза2018рікдійдедо10,1%,прискорилисявжовтні-груднімайжевдвічі,абовсередньомупо1,5%на місяць,неважкопідрахувати,щопродуктиможутьподорожчатизарікна17-17,5%,аспиртне-на24-25%(затри кварталивжемаємозростанняціннаньогона19%).Врезультатіноворічнеменю,аналогічнеторішньому,обійдетьсяприблизнона20%дорожче.

Для прикладу: якщо рік тому, за підрахунками "Сегодня", середній стіл на шістьох дорослих (три жінки і троє чоловіків), що включав три пляшки шампанського, три пляшки коньяку, незмінний олів'є і стандартний набір холодних і гарячих закусок обійшовся в 2900 грн, то в цьому році доведеться витратити на таке ж меню вже майже 3500 грн (+600 грн). Головні "винуватці" подорожчання – спиртне, м'ясна і рибна нарізка, сири і яйця, що входять до складу олів'є. Пляшка українського коньяку 5* з січня подорожчала на 35-40 грн, українське витримане шампанське – на 20-25 грн, кіло сирокопченої ковбаси – на 50-60 грн, кіло твердого сиру витримки 12 місяців – на 60-70 грн, кіло червоної риби - на 100-120 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Запасаємося

За прогнозамигендиректораУкраїнськоїасоціаціїпостачальниківторговельнихмережОлексіяДорошенка,влистопаді-груднінасчекаєзростанняцінпрактичнонавсікомпонентиноворічногостолу.Томувсекупленесьогоднігарантовановиявитьсядешевше,ніжвгрудні.Очевидно,щоза1,5місяцідосвятанемаєсенсубратищось таке, що швидко псується,крімсирівісковбаси,за умови,щовонасвіжа.

"Якщовзятицілуголовкусиру(1,5-2кг)витримки12місяцівібільше,товонане зіпсуєтьсявхолодильнику3-4місяці,-розповіланампродавецьринку"Столичний"підКиєвомОльга.-Покицінананеї280-320грн/кг,залежновідсорту,алепередНовимрокомпопитвиросте,цінатеж,на30-40грн/кг".

У багатьохсупермаркетахзаразпроходятьакціїнаспиртне.Наприклад,0,7лпляшкувіскіаборомусередньогоціновогосегментаможнакупитина25-30%дешевшезвичайного-за190-200грн.

Що не запасати

Реклама

Експертине радятьзапасатисяшампанським(крімелітногоісухоговитримкою3 роки),адженаньогоперед31 грудня,якправило,буваютьхорошіакції.Наприклад:"Трипляшкиза ціноюдвох","Купишампанськеіотримайбезкоштовносікабосолодкийнапій".Топ-менеджероднієїзмережсупермаркетівВолодимирМолчановрозповівнам,щоцеприблизноначвертьзбільшує продажінедорогого(до100грн)ігристого.Такіжакціїможливідляпакетованихсоків,алемалопопулярних.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...
Хочеш бути в курсі останніх подій?
Підпишись на повідомлення. Показуємо тільки термінові і важливі новини.
Хочу бути в курсі
Я ще подумаю
Будь ласка, зніміть блокування повідомлень в браузері!

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти