В "Укртрансгазі" розповіли про очікуваний дефіцит коштів в 2019 році

23 грудня 2018, 10:34

Був розрахований фінансовий план на 2019 рік і спрогнозований дефіцит коштів близько 22 мільярдів гривень

Відповідно до затверджених НКРЕКП тимчасових тарифів на послуги транспортування природного газу для точок входу і виходу і розрахованому фінансовим планом АТ "Укртрансгаз" прогнозує дефіцит близько 22 мільярдів гривень в 2019 році, повідомляє прес-служба компанії.

"Нові тимчасові тарифи і ігнорування Регулятором ситуації з критично низьким рівнем розрахунків облгазів за балансування унеможливлюють повне і своєчасне фінансування АТ "Укртрансгаз" закупівель газу на балансування ГТС, виплати заробітних плат, проведення ремонтів та здійснення капітальних інвестицій", - йдеться в повідомленні
.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Реклама

Середчинників,якіпризводятьдо дефіцитувАТ"Укртрансгаз"назвалите,щоприрозрахункутарифіврегуляторнеобгрунтованообмеживна10 мільярдівгривеньзасоби,доступнікомпаніїдляздійсненнякапітальнихінвестицій.За інформацієюпрес-служби,теперцідіїбудутьоскарженікомпанієювсудовомупорядку.Такожнаформуваннядефіцитувплинуливитратинаоплатупраці,якібулипередбаченіНКРЕКП в тимчасовомутарифі.Згідно з даними,вонина25%нижчезобов'язанняАТ"Укртрансгаз"за колективним договором.

Крімтого,впрес-службі"Укртрансгазу"відзначили,щопродовженнядіїцихтарифівставитьпідзагрозустабільнуроботупідприємствав 2019році.

Нагадаємо,ранішеНаціональнакомісіяз регулюванняенергетикитакомунальнихпослугзнизила тарифидляточоквходуівиходугазотранспортноїсистемивдварази,авсилувонивступлять1січня2019 року.ГоловаНКРЕКПОксанаКривенкопідкреслила,щопіслявстановленихтарифівкінцевацінагазунаоптовомуринкузнизитьсяна6доларів.

В тренді
Податки для заробітчан і французький мільярд – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ
В тренді
Через війну в Ізраїлі МАУ скасувала авіарейси до Тель-Авіва: що робити з квитками
МАУ відкриває нові рейси з Києва і скасовує плату за зміну дати вильоту
В тренді
Долар в Україні знову подешевшав, євро припинив зростати: курс валют

Раніше повідомлялося, що обсяг газувПСГвжескоротивсядоторішнього рівня. З огляду напоточніпогодніумови,цесталоможливимзавдякивеликимзапасамнапочатокопалювальногосезонуітеплішомужовтню.

Реклама

Так,до початкуопалювальногосезону2018-2019років Україна накопичиларекорднийзаостаннішістьроківобсяггазу в ПСГ.7листопада запасивпідземнихсховищахсклали17,193млрд куб.м.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти