В Україні "заморозили" підвищення зарплат чиновникам

20 грудня 2018, 14:53

Кабмін взяв на себе зобов'язання в рамках співпраці з МВФ

ЗростаннязарплатдержавнихслужбовціввУкраїнібудеобмеженийв 2019році.Про це йдеться вмеморандумі про співпрацюУкраїни і МВФ в рамках нової програми stand-by.

Реклама

"Дляствореннядостатньогофіскальногопросторудлявитрат,пов'язанихзбезпекою,інеобхіднихінвестиційвінфраструктуру,заробітнаплатадержавнихслужбовцівбудезалишатисянарівні2018року",-говоритьсявдокументі.

Ранішеповідомлялося,щододержбюджету-2019такожне закладенопідвищенняпосадовихокладівпрацівниківдержавних органів, атакожпрацівниківДержавногобюророзслідувань(ДБР)іНаціональногоантикорупційногобюроУкраїни(НАБУ).

В тренді
Українців зобов'яжуть забезпечувати немічних батьків: за що доведеться платити

Прицьомув 2018році Кабмінзмінивструктурунарахуваннязарплатидержслужбовцям.Теперчасткаокладув зарплатістановитьне менше50%.Ранішеокладстановивне більше30%відусієї зарплати,адоокладузазвичайдодаєтьсячимала кількістьрізноманітнихдоплатінадбавок.

Реклама

Самокладвстановлюєтьсяпо-різномудлякерівнихкадрівірядовихдержслужбовців.Відправноюточкоюдлярозрахункуокладукерівнихкадрівєокладпрем'єр-міністра.Наприклад,президентможерозраховуватина140%окладупрем'єра,міністриідепутати(депутатиприрівнюютьсядо міністрів)-на92%іт.д.Усвоючергу,окладпрем'єрадорівнює20мінімальнимзарплатам.Такимчином,зарплатидержслужбовцівзалежатьвідмінімальноїзарплати.

Всі подробиці в спецтемі Зарплати в Україні

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти