В Україні посилюють захист поштових відділень

6 квітня 2019, 06:06

Зміни НБУ набувають чинності 6 квітня

Оператори поштового зв'язку в Україні, які подали документи на отримання ліцензії Національного банку України (НБУ) на здійснення валютних операцій або вже отримали її, мусять підвищити рівень захисту приміщень до 1 квітня 2020 року. Про це повідомляє прес-служба регулятора.

Реклама

Відповідні норми містяться у постанові правління НБУ від 2 квітня 2019 №57 "Про внесення змін до Правил з організації захисту приміщень небанківських фінансових установ в Україні", яка набуває чинності з 6 квітня 2019 року.

"Національний банк встановив мінімальні вимоги, пов'язані з організацією небанківськими установами і операторами поштового зв'язку захисту своїх приміщень, безпеки персоналу та збереження цінностей та майна. Це дозволить оптимізувати й узагальнити вимоги до безпеки приміщень всіх небанківських установ", – йдеться у повідомленні регулятора.

НБУ також додав, що небанківські установи в селах і селищах можуть самостійно визначати, чи треба встановлювати відеоспостереження та облаштовувати робочі місця касирів у приміщеннях.

В тренді
В Україні сім років не мінялася допомога у зв'язку з народженням дитини: скільки платять

Раніше в Нацбанку повідомили, що набув чинності закон "Про валюту і валютні операції" передбачає можливість отримання ліцензії на здійснення валютних операцій операторами поштового зв'язку:

Реклама

Наприкінці березня НБУ розпочав переоформлення генеральних ліцензій на здійснення валютних операцій. Видані ліцензії будуть діяти безстроково, тоді як раніше генеральні ліцензії на обмін валют видавалися на термін до трьох років.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти