В Україні стартував пошук енергетичних інновацій

19 червня 2018, 13:59

Фіналісти Energy Accelerator отримають можливість комерційного запуску своїх проектів

Енергетична компанія ДТЕК спільно з технологічним кластером Radar Tech оголосили про старт проекту Energy Accelerator. Програма націлена на пошук, розвиток і підтримку інноваційних проектів в енергетиці та суміжних індустріях.

Реклама

Прийом заявок від стартапів, спеціалізованих компаній і наукових установ триватиме до 4 вересня 2018 року на сайті radartech.com.ua/energy. При відборі надаватиметься пріоритет проектам з наявністю досвідченого зразка за напрямками:

  • виробництво і збагачення вугілля;
  • нафтогаз;
  • логістика;
  • генерація і поновлювані джерела енергії;
  • дистрибуція і клієнти;
  • персонал;
  • корпоративна відповідальність і збереження навколишнього середовища;
  • безпека та охорона праці.

З усіх поданих заявок журі проекту вибере 10 учасників, які пройдуть 3-місячний курс навчання, що включає: доступ до ресурсів і виробничої бази ДТЕК, менторську підтримку від ключових експертів компанії, 250+ годин теорії та практики під час навчальної програми за участю 30+ українських і міжнародних лекторів.

Фіналісти Energy Accelerator також отримають можливість комерційного запуску своїх проектів у партнерстві з ДТЕК.

"Ми запрошуємо на програму стартапи, які, крім енергетики, вирішують питання, пов'язані з логістикою, клієнтами, безпекою персоналу та інші. Також в цьому наборі ми готові до співпраці з конструкторськими бюро, інститутами, зрілими продуктовими компаніями і винахідниками, у яких є проекти з прототипами, – прокоментував Макс Яковер, співзасновник і член правління Radar Tech. – Перевага корпоративного акселератора в тому, що ми не беремо частку і при цьому даємо навчання, знайомство з топами, можливість перевірити гіпотезу на масштабному об'єкті і найголовніше – потенційно великий контракт з компанією".

"Українська енергетика вступила в етап реформування та інтеграції в європейську систему. Найближчими роками вона повинна трансформуватися з пострадянської "важкої" індустрії в високотехнологічний, конкурентний ринок. ДТЕК, як лідер української енергетики, створює нові проекти в сферах вітрової та сонячної генерації, енергосервісу, інфраструктури для електромобілів. Ми активно інвестуємо в нові рішення в області автоматизації, діджиталізації, клієнтських сервісів. Спільний проект з Radar Tech для нас – це продовження пошуку нестандартних ідей, які дадуть нові імпульси для розвитку енергетики і будуть корисними людям", – зазначив директор з управління персоналом ДТЕК Олександр Кучеренко.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти