В Україні різко скоротився випуск автобусів

30 липня 2014, 11:16

Виробники скаржаться на відсутність попиту

Єдиною галуззюавтомобілебудування,яка за підсумкамипершого півріччя2014-гопоказала зниження,стало виробництвоавтобусів.Випуск цієїавтопродукціїскоротивсянацілих48%в порівнянні з першимпівріччям2013-го, пише "Капитал".

Реклама

"Попитна автобусирізкозменшився,оскільки падінняВВПзнижуєекономічні очікуванняавтоперевізниківі змушує їхвідкладатикапітальніінвестиції в розширеннята оновленняпарку автобусів",- зазначивстаршийаналітик компанії"АРТКапітал" ОлексійАндрейченко.

За його словамивпливаєнаринокі ситуаціявДонбасіта Криму."Такожтреба врахувати,що черезанексії Кримута бойових дійнасходіУкраїнипопит на машиниз бокупокупців зцих територійвідсутній",- пояснивАндрейченко.

Заступникголови правління з виробництвакорпорації "УкрАвто" (Запорізькийавтозавод)ОлегПапашевв падіннівиробництвазвинувачуєскладнугеополітичнуситуацію:"Там(у Росії -Ред.)зкінця 2012р. введеноутилізаційнийзбір,у зв'язкуз чимпоставкиавтобусівз України практичнозупинені".

Директордепартаменту маркетингуі промислово-економічного аналізуасоціаціїавтовиробників"Укравтопром" ГеоргійОвсянниковпояснив,що багато в чомупопитна автобусивнутрішнього виробництваформується за рахунокмуніципальних тадержавнихзакупівель.

"Останнім часомзначно активізувавсяімпортб /у-автобусів.За три останні рокивУкраїнібуловвезено близько7тис. такихавтобусів.Настільки значніобсягипросто немоглине створитидодаткового тискунавітчизнянихвиробників",- сказавОвсянников.За даними "Укравтопрому",за2011-2013рр.вУкраїнібуло вироблено9,7тис.автобусів.

Прогнозувативиробничі показникинадругу половину поточного рокуексперти неберуться
.

01

В тренді
У скільки обійдеться українцю великодній кошик-2021 (відео)

Нагадаємо,зачервень 2014-го виробництво легковихавтовпало на 78,3% порівняно з тимже місяцем2013 року ісклаловсього тисячуодиниць.Прицьому в ціломуза перше півріччя2014-говиробництво "лекковушек"вирослонавиробництво "легковику" зазбільшилосяна 30,9% порівняноз першимпівріччям 2013 р. 

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти