В Україні пустили з молотка банківське майно на 500 млн гривень

24 липня 2018 13:40

У OpenMarket нагадали про активне використання криптовалютної технології під час аукціонів

OpenMarket (ДП "СЕТАМ"  Міністерства юстиції України) продав майна банківських установ на 514 млн гривень. Про це повідомила прес-служба торговельного майданчика.

Реклама

"В ході торгів ціна підвищується за рахунок конкуренції між учасниками. В результаті банки отримали додатково 50 млн грн понад стартову ціну", – зазначив директор OpenMarket Віктор Вишньов.

Він також підкреслив, що інтереси банків захищені від людського фактора – OpenMarket використовує криптовалютну технологію blockchain, тому ніхто не може втрутитися у ході торгів. В цілому, вже проведено понад 24 тисяч торгів з використанням блокчейна. Загальна сума продажів перевищила 690 мільйонів грн.

Не пропусти!
Майже герої! Україна видала божественний камбек, але програла Нідерландам
Нідерланди таки дотисли Україну

Нагадаємо, в 2017 році "СЕТАМ"  провів перший у світі аукціон за допомогою технології блокчейн. Технологія дає можливість повністю ліквідувати можливості для маніпулювання даними.

Реклама

Як відомо, Україна опинилася в списку з 14 країн, які визнали лідерами з впровадження технології блокчейн. Список був складений в рамках звіту The Networked Hotbeds of Blockchain, який визначає ключові хаби в розвитку технології. До списку лідерів також увійшли США, Канада, Бразилія, Австралія, Ізраїль, ОАЕ, Грузія, Естонія, Великобританія, Франція, Німеччина, Швеція і Китай. 

Нагадаємо, в цілому вартість проданого на OpenMarket майна перевищила 5 млрд грн. Так, за три роки було проведено 37 тисяч 715 успішних торгів, в яких взяло участь 207 тисяч 869 учасників.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти