В Україні визначили найбільш соціально-економічно розвинену область

23 травня 2018, 10:30

За половиною напрямків і 22 показниками Харківська область входить до п'ятірки лідерів

Кабінет міністрів України оприлюднив дані моніторингу соціально-економічного розвитку регіонів за 2017 рік. Харківська область підтвердила результати попередніх двох років і посіла перше місце серед інших областей України і друге – після міста Києва.

Реклама

Відповідні дані розміщені на офіційному сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, повідомляє прес-служба Харківської ОДА.

Загальна рейтингова оцінка регіонів розрахована за 64 показниками, які згруповані за 12 напрямками. За половиною напрямків і 22 показниками Харківська область входить до п'ятірки лідерів.

Друге місце наша область займає за напрямками "Розвиток малого і середнього підприємництва", "Відновлювана енергетика та енергоефективність", "Соціальний захист та безпека".

При цьому за підсумками 2017 року Харківська область зміцнила свої позиції в економіці і соціальній сфері, зайнявши перші місця одразу за трьома напрямками: "Ефективність ринку праці", "Доступність і якість послуг у сфері освіти" і "Раціональне природокористування та якість навколишнього середовища". За результатами попередніх рейтингових оцінок (2015 і 2016 років) Харківщина випереджала місто Київ тільки в сфері освіти.

Реклама

Важливим підсумком роботи Харківської області стало відразу 9 перших місць за ключовими показниками, які стосуються соціального забезпечення населення, розвитку підприємництва, підвищення енергоефективності, якості освіти, соціального захисту дітей і поліпшення екологічної ситуації в регіоні (2016 року таких показників було 7, 2015 року – 4).

В тренді
Країни скуповують пшеницю і олію. Чому в усьому світі дорожчають продукти

01_40

02_17

04_13

Довідка. Рейтингове оцінювання соціально-економічного розвитку регіонів проводиться відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 21.10.2015 № 856 "Про затвердження Порядку та методики проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації державної регіональної політики". З моменту появи рейтингу Харківщина є його незмінним лідером серед областей країни.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти