В Україні може не вистачити вугілля на опалювальний сезон – Демчишин

23 травня 2015, 20:21

Глава Міненерго не виключив, що вугілля доведеться імпортувати

Міністр енергетики та вугільноїпромисловості ВолодимирДемчишинпід час робочої поїздкивДніпропетровську і Кіровоградськуобластізазначив, що у відомствіне виключають,що вугіллядля опалювального сезонудоведеться імпортувати, передає прес-службіКМУ.

Реклама

У ході поїздкиДемчишинпровів нарадуз керівництвом області, керівникамипідприємств ПЕКта органів місцевого самоврядування.

Під час нарадиз керівникамикомпанійпаливно-енергетичного комплексуйшлося про фінансуванняпідприємствМіненерговугілляз державного бюджету, зокрема,про погашеннязаборгованості з різниців тарифах.

За словамиДемчишина,одне з головних завданьсьогодні-підготовкадо опалювального сезону.Ідляцього необхідностворити значнізапаси вугіллядлятеплоелектростанцій, що працюютьнацій сировині.

"Мипогодилиз керівництвомцих станційнеобхідні обсягивугілля, щобзабезпечитистабільне проходженняопалювального сезону.Длякожної знихпотрібно заготовитине менше 200 тисячтоннвугілля.На даниймоментна енергоринкуУкраїними сформувалипевні ресурсидляйого закупівлі.І вжез червнязакупівліпочнутьсябільшактивно.Міністерстводопускає, що вугіллядоведеться імпортувати", – сказавміністр.

Реклама

Він такождодав, що питання, звідки самеімпортувати вугілля,повинні вирішуватикерівники підприємств, враховуючи йогоякістьі ціну.

Міністр також підкресливважливість роботиМіненерговугіллящодо залученнякоштів з різнихджерел, зокрема, бюджету,міжнародних фінансових організацій (ЄБРР, СвітовийБанк,уряди іноземнихдержав)і приватних інвестицій, що дозволитьдати поштовхукраїнської генерації, аотже- зміцнитинаціональну безпеку.

В тренді
Третій рекорд за два дні. Біткоїн вийшов на новий історичний максимум

Демчишинзакликав керівництвообласті такерівниківпідприємств ПЕКбрати участь у підготовціконкретних інвестиційнихпроектів.

"Вкрайпотрібні конкретніпроекти, розробленінамісці, детальнорозрахованіз урахуванням місцевихпотреб, якіміністерствозможезапропонувати іноземнимпартнерам.Намготові даватикоштиіноземнібанки,донори, алеу наснедолікопрацьованихпроектів.Міняйтепідходи", -зазначив міністр.

Як повідомлялося, навесні2015міністр енергетикита вугільної промисловостіУкраїниДемчишинзаявляв, щодо наступного опалювального сезонучастину потужностейТЕСкраїнибудемодернізованопід спалюванняпрофіцитноговугіллямарки "Г".

Реклама

Вугіллямарки "А"вУкраїніопинився вдефіцитічерез те, що всішахти, які видобувають антрацит, залишилисянаконтрольованихбойовикамитериторіяхДонбасу.Закупівляантрацитовихвугільза кордономобходитьсякраїні занадтодорого,а імпортніконтрактине разпризводилидо корупційних скандалів.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти