У сільське господарство України залучать $ 8 млрд інвестицій і введуть аграрні розписки

18 травня 2015, 08:34

Павленко запевнив, що проекти вже презентовані потенційним партнерам

Міністерство аграрноїполітики та продовольстваплануєдо 2020року залучитивсільське господарство$ 8 млрдінвестицій.Про це розповівглававідомства ОлексійПавленковінтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ.

Реклама

"Всьогодо 2020 рокуплануємо залучити$ 8 млрдінвестицій у сільське господарствоУкраїнипід конкретнірентабельні проекти,вжепрезентованіпотенційнимпартнерам", – сказаввін.

За словами міністра, це стало можливимзавдяки почаласявжедерегуляціїгалузі.Так, ужескасовано20ліцензійі дозволів,внесено 50поправоквнормативно-правові акти,спрощена процедурареєстрації договоріворенди землі,посилено захистправінвесторів.

"Це конкретні,реальні кроки, що поліпшуютьінвесткліматнашогоагросектору.Очікуваний економічнийефект відних -більше $400 млнекономії.У найближчомумайбутньому плануємоскасуватище 100дозвільних документів,приватизуватирядпідприємств,впровадитисистемуаграрнихрозписокіагрострахування", – зазначивПавленко.

В тренді
Меломани з Верховної Ради: яку техніку декларують нардепи

Читайте також: Павленко: "Україна-вже нехлібний кошик, не житниця"

Реклама

Нагадаємо, Міністерствоаграрної політики та продовольстваза підтримки Євросоюзу, Світового банку, ЄБРР,USAID,FAOтакож плануєрозробитидо кінця липняЄдинукомплекснуСтратегію розвиткусільського господарства та сільськихтериторійвУкраїніна2015-2020роки, згідно з якоюпланується збільшеннявиробництвазернадо 100млнтонн.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти