У Раді хочуть врегулювати роботу з дому: що сказано в законопроєкті про "дистанційку"

7 вересня 2020, 20:31

Ігор Тимофєєв Ігор Тимофєєв

Дистанційна і надомна робота нарешті отримають правове врегулювання

Після запровадження карантину, пов’язаного з епідемією коронавірусу в Україні, нардепи з фракції "Слуга народу" перейнялися остаточним врегулюванням правових аспектів застосування дистанційної роботи в країні, вважаючи їхнє вирішення актуальною об’єктивною необхідністю.

Реклама

Більш як три десятки "слуг народу" зареєстрували в Раді законопроєкт про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення правового регулювання дистанційної роботи (№4051).

Як йдеться у пояснювальній записці до документу, слід надати окремі визначення поняттям "дистанційна робота" та "надомна робота", що дасть змогу використовувати форму праці, на яку є більший суспільний запит. Крім того, підзаконні нормативно-правові акти, що регулюють порядок надомної роботи є надто застарілими та не відповідають сучасним викликам на ринку праці.

До основних положень творці законопроєкту відносять:

В тренді
Закони для МВФ і подорожчання горілки – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ
  • запровадження двох самостійних видів (форм) роботи – дистанційної та надомної;
  • право роботодавця під час укладення трудового договору про дистанційну або надомну роботу отримувати відомості про місце проживання або інше місце за вибором, де буде виконуватись трудова функція (з метою належного оформлення працівника на дистанційну роботу);
  • забезпечення можливості ознайомлення працівника з правилами внутрішнього трудового розпорядку, колективним договором, локальними нормативними актами роботодавця, повідомленнями та іншими документами, з якими працівник має бути ознайомлений у письмовій формі, шляхом обміну електронними документами;
  • забезпечення можливості дистанційного ознайомлення працівника з вимогами щодо охорони праці шляхом використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, зокрема відеозв’язку;
  • забезпечення можливості працівника поєднувати дистанційну роботу з виконанням роботи в звичайному режимі на робочих місцях у приміщеннях чи на території роботодавця;
  • покладення на власника або уповноважений ним орган зобов’язань щодо забезпечення безпечних і нешкідливих умов праці на робочих місцях на території і в приміщеннях власника.

Сайт "Сьогодні" писав, що після послаблення карантину в Україні 37 відсотків працівників оцінили переваги дистанційної роботи і хотіли б використовувати цей формат і надалі. А ще кожен п'ятий (21%) опитаний вважає, що через небезпеку коронавірусу не потрібно скасовувати віддалений формат працевлаштування.

Реклама

Нагадаємо, раніше ми писали, чому "дистанційка" підняла попит на домашній сервіс.

Більше читайте на сайті "Сьогодні" в статті: "Міняємо професію: на чому можна заробити під час карантину".

Всі подробиці в спецтемі Адаптивний карантин в Україні

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти