У НБУ пояснили страховку з масажем і голковколюванням

8 серпня 2016, 12:09

Нацбанк відмовився від обслуговування у відомчих лікувальних установах Державного управління справами

У Національному банку України (НБУ) підтвердили, що підписали договір корпоративного добровільного медичного страхування на три роки. Розмір страхового платежу на одну людину становить 3,3 тис. грн на рік, тобто всього 29,7 млн грн за три роки всіх працівників.

Реклама

Медстрахування буде добровільним. "Тому працівники НБУ страхувати своє здоров'я за бажанням (заявою), сплачуючи податок з доходів фізичних осіб і військовий збір. Працівники НБУ можуть підвищувати клас страховки за свій рахунок. Зараз висловили бажання застрахуватися близько 1,5 тис. працівників Національного банку", – повідомили в прес-службі НБУ.

У Нацбанку уточнили – щоб конкурувати на ринку праці, роботодавець в їх сегменті повинен надати працівникам медичну страховку.

"У сьогоднішніх умовах ринку праці наявність добровільного медичного страхування вже не є перевагою, адже більшість роботодавців сегмента ринку, в якому ми конкуруємо за персонал, надають ДМС своїм співробітникам. Наявність медичної страховки забезпечує необхідний рівень підтримки здоров'я працівника 24/7, надає гнучкість і значно економить час. Крім того, з огляду на наявну кількість застрахованих осіб, утримання лікувально-оздоровчого комплексу тільки у Києві в розрахунку на рік коштувало на 30% дорожче, ніж ДМС працівників НБУ у всіх регіонах України", – зазначив директор департаменту персоналу НБУ Роман Борисенко.

У минулому році в рамках реформи Нацбанк відмовився від відомчих лікувально-оздоровчих комплексів.

В тренді
Відставка міністрів, земельний закон і зарплати в СБУ – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ
Владислав Криклій, Ігор Петрашко, Максим Степанов / Колаж "Сьогодні"
В тренді
Антирекорд за 8 місяців: в Україні помітно подешевшав долар
Так дешево долар не коштував з вересня-2020
В тренді
В Україні змінять маркування м'яса, меду й оливкової олії
Фото: REUTERS/Ajeng Dinar Ulfiana
Реклама

"Все, що звільнилося обладнання передано лікувальним установам Міністерства оборони України на потреби лікування військовослужбовців. Вихід Національного банку з державної служби позбавив права обслуговування працівників регулятора у відомчих лікувальних установах Державного управління справами", – пояснили в НБУ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що НБУ застрахував до 3 тис. осіб у всіх обласних центрах, крім Донецька, Луганська та Сімферополя. Страхова сума на людину в рік складає не менше 100 тис. грн.

Зокрема, в пакет страхування входять:

  • діагностика і лікування доброякісних і злоякісних новоутворень, а також критичних захворювань: туберкульоз, цукровий діабет, хронічна ниркова недостатність, цироз печінки, захворювання щитовидної залози (ліміт 8700 грн.);
  • невідкладна стоматологія (ліміт 1250 грн.);
  • лікувальні масаж і фізкультура, голкорефлексотерапія, підводний витягування;
  • забезпечення фіто- і гомеопатичними препаратами, гепато- і хондропротекторами.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти