У МВФ назвали основні загрози світовій економіці

22 квітня 2018, 03:31

Зростання світової економіки посилюється і охоплює все більше країн

За підсумками засідання Міжнародного валютно-фінансового комітету (МВФК) опубліковано комюніке, в якому названі ключові ризики світової фінансової стабільності.

Відзначається, що зростання фінансової уразливості, посилення напруженості в торговій і геополітичній сферах, а також безпрецедентно високий рівень міжнародного боргу становлять загрозу для зростання світової економіки.

Як підкреслюють члени комітету, зростання світової економіки посилюється і охоплює все більше країн, що стало можливим завдяки різкому збільшенню обсягу інвестицій і торгівлі
.

На їхню думку,наданиймоментризикизниженняабожзупинкиекономічногозростаннязбалансовані,алевходінаступнихдекількохкварталіввонибудутьрости.
Такожвдокументізазначається,щодемографічнічинникиінизькітемпизростанняпродуктивностіможутьвмайбутньомузнизитипотенціалдлябільшвисокогоіінклюзивногозростанняекономіки.

Нагадаємо МВФ очікує, що зростання світової економіки в 2018 році складе 3,7%.Середризиківвфондівідзначаютьвідмовувіджорсткогорегулюванняфінансовоїсфери,що опрацьовуєтьсяМінфіномСША, якубуловведеноу відповідьнакризу2008-2009 років.
Реклама

Крім того, Міжнародний валютний фонд, який недавно погіршив прогноз для України, приступаєдо масштабногопереглядуполітики,втомучисліщодонагляду.

В тренді
Оформлення субсидій по-новому: українцям підказали чотири способи
В тренді
Закони про пільгове розмитнення євроблях набрали чинності: чого чекати далі?
До України завезли сотні тисяч "євроблях"
В тренді
Транзит газу падає, втрати економіки зростають – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ
Фото: "Укртрансгаз"

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти