У Мелітополі почнуть готувати фахівців у сфері вітроенергетики

9 листопада 2017, 14:17

У регіоні вже діє найбільша в Україні Ботієвська вітрова електростанція

Компанія ДТЕК і Таврійський державний агротехнічний університет уклали договір про співпрацю в науково-технічній сфері. Ключовими цілями партнерства є підготовка фахівців для підприємств відновлюваної енергетики, проведення спільних наукових досліджень і розвиток інновацій.

Реклама

Програма співпраці передбачає кілька напрямків взаємодії між компанією і ВУЗом. Один з них – це підготовка і подальше працевлаштування випускників ТДАТУ на вітроелектростанціях і інших виробничих підприємствах компанії. Сторони домовилися про те, що студенти останніх курсів візьмуть участь у відборі в "Групу ДТЕК". Пройшовши навчання за спеціальною практичною програмою, майбутні фахівці зможуть отримати роботу на підприємствах ДТЕК.

ДТЕК і ТДАТУ також планують реалізацію спільних дослідницьких розробок і науково-технічних проектів. Компанія має намір підтримувати розвиток інновацій, інвестувати в розвиток матеріально-технічної бази ВНЗ. У наступному році на ці цілі ДТЕК направить 200 тисяч грн.

"Для ДТЕК Запорізька область є центром розвитку проектів у сфері вітроенергетики. У регіоні вже діє найбільша в Україні Ботієвська вітрова електростанція. На початку 2019 р. буде завершено будівництво I черги Приморської вітроелектростанції (100 МВт). Тільки в найближчі три роки ми плануємо створити кілька десятків робочих місць в одному з найбільш швидко розвиваються та інноваційних сегментів світової енергетики", – прокоментував директор Приморської ВЕС Юрій Жабський.

В тренді
Озолотилися, але не дуже. Скільки заробили майнери біткоїну за місяць

"Енергетика забезпечує 8% ВВП України. Поліпшення економічної ситуації в країні неможливе без розвитку галузі. Для цього енергетиці потрібен не тільки якісний ривок вперед, розвиток і впровадження інновацій, а й кваліфікований персонал, – зазначив директор Академії ДТЕК Євген Бондаренко. – Наша програма співпраці спрямована на те, щоб скоротити розрив між теоретичними знаннями студентів і тими, що потрібні на практиці, навчити новим технологіям і підходам".

Реклама

ТДАТУ став дев'ятим за рахунком університетом, який уклав угоду про співпрацю з ДТЕК. Програма співпраці з ВУЗами в компанії діє з 2009 року. За цей період на підприємствах ДТЕК пройшли виробничу практику кілька тисяч студентів. Інвестиції в розвиток матеріально технічної бази установ науки і освіти України склали понад 7 млн грн.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти