У Кабміні перерахували жінок і чоловіків: названа цифра

23 січня 2020 14:33

Уряд дізнався, скільки в Україні чоловіків і жінок різного віку

В Україні жінок більше, ніж чоловіків. Різниця в чисельності досягає майже 3 млн осіб.

Реклама

Такий висновок можна зробити, виходячи з даних дослідження, яке 23 січня представив міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет, посилаючись на результати так званого електронного перепису населення.

Так, за його даними, чисельність українських чоловіків становить 17 млн 280 тис. чоловік, а жінок – 20 млн 9 тис.

Уряд провів статево-віковий аналіз. Для цього були використані дані Держкомстату та електронних реєстрів, а також взяті дані Пенсійного фонду та екстрапольовані через вікову і статеву інформацію.

Реклама

Згідно з дослідженням, в дитячому віці (0-14 років) кількість представників сильної статі переважає. В Україні народилися і ростуть 2 млн 965 тис. хлопчиків і 2 млн 792 тис. дівчаток.

У ранньому працездатному віці, до якогоналежать українці, яким виповнилося від 15 до 24 років, також кількість чоловіків вища. Аналіз Кабміну показує, що в Україні проживає 1 млн 844 тис. молодих чоловіків і 1 млн 740 тис. жінок.

В основному працездатному віці (а до нього зараховують тих, кому від 25 до 54 років) українські жінки превалюють над чоловіками. В уряді нарахували 8 млн 346 тис. представниць прекрасної статі і всього 8 млн 112 тис. – представників сильної статі.

До наступної вікової категорії – соціологи називають її зрілим працездатним віком – належать люди, яким виповнилося 55-64 роки. І в цій категорії розрив між кількістю українок і українців стає дуже великою – 721 тис. осіб. Саме настільки в нашій країні більше жінок (2 млн 982 тис.), ніж чоловіків (2 млн 261 тис.).

Не пропусти!
Майже герої! Україна видала божественний камбек, але програла Нідерландам
Нідерланди таки дотисли Україну

У похилому віці, який настає в 65 років, жінок набагато більше – 4 млн 149 тис. осіб. Тоді як чоловіків всього 2 млн 99 тис.

Реклама

У Кабміні пообіцяють презентувати деталізованішу статево-вікову оцінку українців.

"Ми працюватимемо далі для того, щоб цю інформацію розподілити по окремих населених пунктах. Далі ми хочемо отримати статево-віковий розподіл населення по окремих регіонах, по окремих населених пунктах, районах. Далі ми дамо інформацію щодо доходів", – розповів Дмитро Дубілет.

Раніше сайт "Сьогодні" писав про те, що на території України, згідно з результатами оцінки чисельності наявного населення, проживають 37 млн 289 тис. осіб. Це дані станом на 1 грудня 2019 року без урахування непідконтрольних територій Донбасу і анексованого Криму.

Із загальної кількості населення в Україні 15% – діти, осіб раннього працездатного віку налічується майже 10%, основного працездатного віку – 44%, зрілого працездатного віку – 14%, похилого віку старше 65 років – 6 млн осіб.

Нагадаємо, що новий уряд розглядає варіант відмови від традиційного перепису населення – ходіння квартирами і будинками з анкетами. Кабмін планує перевести цей процес у електронний вигляд. Як повідомляли новини "Сьогодні", з 1 грудня в Україні почали пробний перепис населення. Українці переписувалися за фактичним місцем проживання, навіть тимчасовим.

Реклама

Разом з тим, влітку минулого року новини "Сьогодні" писали, що чиновники, говорячи про населення столиці, офіційно називали цифру в майже три мільйони. Повідомлялося, що ще півмільйона, а це третина Київської області, щодня приїжджає до Києва на роботу з міст-супутників: Броварів, Вишневого, Борисполя, Ірпеня, Бучі та Вишгорода. За прогнозами, до 2025 року в Києві житимуть понад п'ять млн осіб.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти