У Давосі впевнені – Україну реально зробити енергонезалежною

23 січня 2019 13:15

Прикладом для інвесторів є компанія ДТЕК, яка показала, як досягти незалежності від іноземних енергоресурсів

Реклама

Зробити Україну енергетично незалежною цілком реально, відзначають експерти на Всесвітньому економічному форумі в Давосі. Для цього потрібно залучити інвесторів і використовувати у виробництві новітні технології.

Прикладом для інвесторів є компанія ДТЕК. Вона розвиває енергетичну галузь України і прагне забезпечити її незалежність від ресурсів інших держав.

"Енергетична незалежність України – це дуже важливо і це дуже можливо. Головне – це коли будуть правильні інвестори, які можуть дати технології, щоб Україна стала незалежною енергетично. Це все дуже можливо і головне доносити інвесторам, що є історії успіху в Україні, і багато", – сказав президент американської торгової палати Енді Гундер.

У свою чергу генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко нагадав, що ДТЕК за 14 років інвестував понад 8,5 мільярдів доларів в енергетику України.

"Ми на власному прикладі показуємо, яким чином потрібно будувати нові електростанції, яким чином потрібно знижувати викиди, яким чином привносити нові технології", – сказав він.

Як ми вже писали, Європа готова виділити гроші на розвиток ринку електроенергетики України. Європейці готові інвестувати тільки за умови прозорого ведення бізнесу. У цьому ДТЕК набагато випереджає інші енергетичні компанії країни, відзначили на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.

Реклама

Раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман називав чотири умови для енергонезалежності України. Одними з основних складових вирішення даного питання є збільшення видобутку власного газу та інтегрування української газотранспортної системи до європейського ринку.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти