У "Борисполі" пройшов конкурс на право вести торгівлю "дьюті фрі"

13 червня 2014, 18:03

Переможцями стали компанії, які вже мають досвід роботи в Україні

Нещодавно проведений конкурс на оренду площ для магазинів "дьюті фрі" у терміналі D аеропорту Бориспіль показав, що вперше за останні кілька років в Україні з'явилася можливість чесної і прозорої конкуренції за право ведення безмитної діяльності. Про це заявив Президент Асоціації магазинів безмитної торгівлі України Володимир Сай.

"Очевидно, було б нелогічним залучати до конкурсу міжнародних операторів, які не мають жодної бази в Україні – ні команди, ні досвіду роботи, ні партнерських зв'язків, необхідних для ефективної та продуктивної роботи з першого ж дня після підписання договору оренди. Важливо, щоб така компанія вже мала досвід діяльності в Україні і показала протягом тривалого часу свої можливості", – заявив він.

Володимир Сай підкреслив, що саме ці вимоги і були покладені в основу тендерних умов, розроблених Державним підприємством "Міжнародний аеропорт Бориспіль" та затверджених Міністерством інфраструктури України.

Переможцями конкурсу стали ТОВ "БФ енд ГБ Тревел Рітейл" та ТОВ "Київріанта".

ТОВ "Київріанта" відкрила перший в Україні магазин безмитної торгівлі в аеропорту "Бориспіль" у травні 1992 року. Її партнером і засновником стала ірландська компанія "Aer Rianta International".

Другий переможець – ТОВ "БФ енд ГБ Тревел Рітейл" має досвід успішної роботи в аеропорту "Бориспіль" протягом п'яти років і є партнером німецької компанії "Gerb. Heinemann" – четвертою в світі компанії за обсягом продажів, і одним з визнаних світових лідерів у сфері безмитної торгівлі
.

Реклама

В тренді
Міст у Молдову і "золоті" огірки – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти