Підсилюємо енергонезалежність України: ДТЕК Енерго збільшив видобуток газового вугілля

11 жовтня 2018, 13:28

У вересні видобуток вугілля на підприємствах компанії становив 2,2 млн тонн

Вугледобувні підприємства ДТЕК Енерго в січні-вересні 2018 року видали на гора 17,7 млн тонн газового вугілля, що на 4,6% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Зростання видобутку українського вугілля знижує залежність країни від імпортного палива, а також свідчить про ефективність інвестицій компанії в розвиток галузі.

Реклама

За 9 місяців поточного року ДТЕК Павлоградвугілля збільшив видобуток вугілля марки Г на 1,1% – до 14,8 млн тонн порівняно з аналогічним періодом 2017 року. На ДТЕК Добропіллявугілля за вказаний проміжок часу шахтарі видобули 2,9 млн тонн вугілля, перевищивши показник 9 місяців минулого року на 27%.

ДТЕК активно інвестує у збільшення видобутку газового вугілля, щоб Україна була менш залежна від імпортних енергоресурсів. Завдяки цьому компанія також вирішує питання ймовірного дефіциту вугілля, який може виникати при реалізації нових проектів з переведення енергоблоків українських ТЕС з імпортного антрациту на українське газове вугілля. Наприклад, ДТЕК Придніпровська ТЕС після переведення двох енергоблоків щомісяця споживає близько 80 тис. тонн вугілля марки Г, тоді як раніше станції потрібно було стільки ж імпортного вугілля.

"Приріст видобутку вугілля на наших підприємствах дозволяє говорити про те, що ми повністю збалансовані у вугіллі власного видобутку. За три місяці ми плануємо добути ще близько 6,6 млн тонн вугілля марки Г, щоб вийти на показник в 24,3 млн тонн за підсумком нинішнього року. Це дозволяє скорочувати імпорт антрациту в Україні. До того ж, економіка країни ставатиме сильнішою", – зазначає директор з видобутку вугілля ДТЕК Енерго Михайло Барабаш.

В тренді
Зміни в Податковому кодексі і пенсії по "Укрпошті" – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ

У вересні видобуток вугілля на підприємствах ДТЕК Енерго становив 2,2 млн тонн, що на 22% більше, ніж у вересні 2017 року.

Реклама

З найважливішими діями ДТЕК щодо забезпечення надійного енергопостачання України в осінньо-зимовий період можна ознайомитися на сайті – http://ozp.dtek.com.

Нагадаємо, ДТЕК з літа 2017 року реалізує програму зі зниження залежності України в імпортному антрациті, що складається з трьох ключових кроків. Крок №1 – переведення блоків ТЕС з антрациту на газове вугілля. Крок №2 – забезпечення ТЕС вугіллям українського видобутку. І крок №3 – модернізація потужностей ТЕС для ефективної і безперебійної роботи.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти