Україні вкрай важливо реформувати енергетику – Єврокомісія

22 червня 2018, 17:14

Конференція "Реформа сектору електроенергії в Україні – енергетичний перехід і інтеграція з європейським енергоринком" відбулася в п'ятницю 22 червня в Брюсселі

Реформа електроенрегетики в Україні важливіша за трансформацію газового сектора. Про це в Брюсселі, під час форуму "Реформа сектору електроенергії в Україні – енергетичний перехід і інтеграція з європейським енергоринком" заявив віце-президент Єврокомісії Марош Шефчович.

Реклама

"Реформи в електроенергетиці важкі для будь-якої країни. Вони дуже важливі, тому що для міст дуже важливо мати доступні ціни на електроенергію і водночас вам потрібна електроенергія, яка буде стабільною, щоб мінімізувати ризики відключення. Тому інвестуйте в реформи, щоб мати набагато більш високу енергетичну ефективність і кращі ціни для міст, і це безперечно принесе дивіденди для всієї України", – зазначив Марош Шефчович.

Він також підкреслив переваги синхронізації української енергосистеми з європейською. На його думку, це стане очевидним благом як для громадян України, так і перевагою в створенні ще більшого європейського ринку: "Кінцевий результат полягатиме в тому, що Україна буде пов'язана з найбільш стабільними енергетичними мережами, які є частиною європейської енергетичної системи. Я думаю, що це буде очевидним благом як для громадян України, так і перевагою ще більшого європейського ринку".

Конференція "Реформа сектору електроенергії в Україні – енергетичний перехід і інтеграція з європейським енергоринком" відбулася в п'ятницю 22 червня в Брюсселі. В її роботі взяли участь: Віце-президент Єврокомісії Марош Шефчович, Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик, представники Енергоспівтовариства, генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко та ін.

В тренді
Де вигідніше обміняти долар: курс валют ПриватБанку, Monobank та інших

Як повідомлялося, в червні 2017 року Україна підписала угоду про умови майбутнього об'єднання енергосистем України та Молдови з ЕNTSO-E (Європейська мережа системних операторів передачі електроенергії). У липні 2017р. угода набула чинності після її підписання необхідною кількістю європейських системних операторів.

Реклама

Кінцевий термін виконання Україною заходів каталогу вимог для приєднання ОЕС країни до енергосистеми континентальної Європи настає в липні 2022 р

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти