Українці виходять з "тіні": Рева розповів про масову легалізацію зарплат

22 грудня 2018, 13:56

На українських підприємствах стає менше "неформальних" працівників

За рік майже 500 тисяч українців вийшли з "тіні", офіційно працевлаштувалися і почали платити рік єдиний соціальний внесок (ЄСВ). Про це заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева, підбиваючи підсумки 2018 року.

"Спостерігається зменшення на 109 тис. осіб, зайнятих в" неформальному "секторі економіки. І, в порівнянні з початком року, чисельність застрахованих осіб зросла на 447,6 тис. осіб. Тобто, майже півмільйона українців почали платити єдиний соціальний внесок, незважаючи на велику трудову міграцію і великий "тіньовий" сектор. Майже півмільйона вийшли з "тіні", – сказав Рева.

Як відомо
, в Україні проходятьмасовіперевірки бізнесупідприємцівзобов'язуютьофіційнореєструватиспівробітників.Штрафзакожногонеоформленогопрацівникастановитьмайже112 тисячгрн.

Реклама

Крімтого,за словамивіце-прем'єр-міністраУкраїниПавлаРозенка,виходитиз"тіні"українцівзмушуєіпенсійнареформа,адже"щоботриматигіднупенсію,требаматилегальнузайнятістьіплатитипенсійні,страховівнескиз усієї сумизаробітноїплати".

В тренді
У яких банках дорожче здати долар: курс валют в ПриватБанку, Monobank та інших
Фото: PASCAL POCHARD-CASABIANCA/AFP via Getty Images

Нагадаємо,ранішеМіністерствоекономічногорозвиткуіторгівлівідзвітувало,щозпочатку2018рокурівень іньової"економікивУкраїнізнизивсяна3процентних пункти – до 31% ВВП.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти