Українці перестали боятися девальвації

21 травня 2014, 13:44

У цілому споживчі настрої в країні погіршилися

Індекс споживчих настроїв в Україні в квітні погіршився на 5,5 пункти – до 61,0. Про це свідчать дані щомісячного дослідження компанії GfK Ukraine.

Реклама

"Після зростання в березні, квітень приніс погіршення споживчих настроїв. Протистояння на Донбасі не могло не позначитися на споживчих настроях. Водночас більшість сприймає цю кризу як короткочасну, далі залишаючись більш оптимістичними щодо розвитку економіки в середньостроковій перспективі", – відзначають аналітики.

Індекс доцільності здійснювати великі покупки в квітні не змінився, зберігшись на рівні 55,5 пункту.

При цьому очікування українців щодо динаміки безробіття в квітні залишилися без змін: відповідний індекс дорівнює 142,7 пунктам.

В тренді
Оформлення субсидій по-новому: українцям підказали чотири способи
В тренді
Закони про пільгове розмитнення євроблях набрали чинності: чого чекати далі?
До України завезли сотні тисяч "євроблях"
В тренді
Транзит газу падає, втрати економіки зростають – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ
Фото: "Укртрансгаз"

"На тлі стабілізації курсу національної валюти після суттєвої девальвації стрімко знизилися девальваційні очікування: цей індекс зменшився на 18,1 пункти до 123,9, найбільш низького рівня з жовтня 2013 року. Це стримало й інфляційні очікування, де індекс у квітні зріс лише на 1,1 пункти – до 175,4", – зазначають у дослідницькій компанії.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти