Українці прогнозуватимуть споживання електроенергії за допомогою штучного інтелекту

Інноваційну технологію впроваджує компанія D.Trading

Компанія D.Trading, що входить до групи ДТЕК, впроваджує інноваційну технологію для прогнозування споживання електроенергії. 18 вересня компанія підписала договір про співпрацю з стартап-командою а-Gnostics.

Як повідомив генеральний директор D.Trading Віталій Бутенко, рішення, яке запускається спільно з командою a-Gnostics, за допомогою машинного навчання і штучного інтелекту дозволить з високою точністю прогнозувати обсяги споживання окремих клієнтів компанії і оптимізувати портфель закупівлі електроенергії. Це в свою чергу сприятиме зниженню ризиків поставок і більш конкурентної ціни на е/е для споживачів.

Реклама

"Предиктивне аналітика – це буде одним з ключових драйверів конкурентоспроможності на новому ринку. Чим якісніше твої інструменти прогнозування споживання в системі, тим більш конкурентну пропозицію для кінцевих споживачів ти можеш запропонувати", – зазначив Віталій Бутенко.

Директор з інновацій ДТЕК Емануеле Вольпе розповів, що a-Gnostics – це вже третій стартап-фіналіст проектаEnergy Accelerator, рішення якого компанія імплементує в бізнес. "Саме відкриті інновації дозволили ДТЕК вперше в Україні застосувати таку цікаву технологію, – підкреслив Емануеле Вольпе. - ДТЕК – перша в енергетиці України компанія, яка системно впроваджує інновації в бізнес-процеси, підвищуючи їх безпеку, ефективність і конкурентоспроможність". За його словами, сьогодні група ДТЕК готова ділитися досвідом впровадження проектів з використанням інновацій та поширювати знання промислового використання сучасних технологій.

Реклама

"Команда а-Gnostics запропонувала оригінальний і інноваційний продукт, який можна застосувати в нашому портфелі продуктів прогнозування. Рішення працюватиме на базі машинного навчання і штучного інтелекту. Завдяки цьому продукту, якість прогнозування в середньостроковому періоді значно вище, ніж альтернативні стандартні продукти, якими ми користувалися до цього", – зазначив Віталій Бутенко.

Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
“Сьогодні” в Telegram Пiдпишись на RSS-канал

Рекомендації

Всі новини
Показати ще
Реклама
Всі новини
Останні новини
Показати ще
Пряма трансляція
статистика
Курс гривні СЬОГОДНІ

Валюта

Ціна (грн)

Долар США ($)

26.7

Євро (€)

31.46

Російський рубль (₽)

0.37

Опитування
Опитування
Опитування

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти