Україна ввела спецмита на товари з Росії, долар рвонув вгору: підсумки дня

1 серпня 2019 20:01

Сергій Гусєв

У ЦВК сподіваються, що офіційне оголошення результатів виборів відбудеться не пізніше 5 серпня

Суспільство

11 разів за минулу добу російсько-окупаційні війська порушили режим припинення вогню. В результаті обстрілу українські військовослужбовці не постраждали, повідомив прес-центр Операції об'єднаних сил.

Реклама

Близько 6 млрд грн вже витрачено на підготовки до нового опалювального сезону, що трохи більше, ніж торік. Про це повідомили в Мінрегіоні. Першочергова увага приділяється соціальній сфері, установам освіти, дошкільної освіти та охорони здоров'я. Станом на 1 серпня з 40164 об'єктів вже підготовлено близько 30 тис. Що стосується об'єктів теплопостачання, то підготовка також проходить в графіку з виконанням на даний момент близько 60% плану.

З 1 серпня військовослужбовці Національної гвардії залучені до охорони громадського порядку в складі самостійних піших патрулів. Для забезпечення правопорядку будуть залучені близько 2000 патрульних, 100 одиниць автомобільного транспорту та 100 службових собак.

Склав 97,3% рівень оплати населення за всі спожиті житлово-комунальні послуги в січні-травні, а окремо за тепло і гарячу воду – 101%. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко У порівнянні з минулим роком цей показник збільшився на 18%.

Кандидати в депутати і політичні сили оскаржують результати виборів до парламенту. На сьогодні до судів подано 74 позови в 23 одномандатних виборчих округах, які стосувалися питань протоколів про підбиття підсумків голосування. У 42 випадках позивачі отримали відмову в задоволенні своїх скарг, п'ять позовів залишилися без розгляду, 14 –