Україна ввела мита на російський шоколад

21 травня 2017, 08:04

Ставка антидемпінгового мита складе 31,33 відсотка

Комісіяз міжнародної торгівліприйняларішенняпро застосуванняантидемпінгового митапротишоколадузРосійськоїФедерації.Рішеннякомісіївжеопублікованоу виданні" Урядовий кур'єр".
Ставка антидемпінгового мита складе 31,33%, діяти вона буде п'ять років. Рішення комісії набуде чинності через 30 днів після опублікування.
Комісія зробила позитивний висновок про наявність в період розслідування (2015 рік) демпінгового імпорту в Україну деяких видів шоколаду та інших готових харчових продуктів з вмістом какао походженням з РФ і обґрунтованості методу, на підставі якого було визначено демпінгову маржу.
Комісія також виявила істотну шкоду, заподіяну національному товаровиробнику, що підтверджується погіршенням соціально-економічних показників національного товаровиробника протягом періоду дослідження (2013-2015 роки).

Зокрема, скоротилися обсяги виробництва (на 7,63%), скоротилися обсяги продажів на внутрішньому ринку України (на 20,85%), відбулося значне погіршення фінансових результатів від продажу товару на внутрішньому ринку України (на 63,36%), зменшилася рентабельність реалізації продукції на внутрішньому ринку (на 26,42%), скоротилося використання виробничих потужностей (на 6,07%), зросли залишки на складах (на 23,77%), відбулося скорочення кількості працюючих, зайнятих у виробництві товару (на 11, 06%), тощо.

Нагадаємо, що минулого місяця Україна ввела антидемпінгові мита проти Росії. Київ також пообіцяв провести розслідування відносно імпорту добрив з РФ.

Як відомо, ввізні мита на імпорт російських товарів продовжені до 2017 року. Український уряд ухвалив це рішення в кінці минулого року.

В тренді
В Україні застиг курс долара, а євро все одно дорожчає: офіційний курс
Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти