Україна ввела антидемпінгові мита щодо Росії

17 квітня 2017, 16:45

Мита стосуються імпорту в Україну шліфувальних кіл на керамічній зв'язці, питання добрив вирішуються

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (МКМТ) вирішила ввести антидемпінгові заходи щодо російського імпорту. Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Реклама

"МКМТ прийняла рішення про застосування антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну кіл шліфувальних на керамічній зв'язці з Російської Федерації. Тому до російських експортерів застосовується антидемпінгове мито терміном на 5 років в розмірі 6,54% для експортера-виробника відкритого акціонерного товариства "Волзький абразивний завод", 33,83% – для інших експортерів і в цілому для Російської Федерації", – зазначили у відомстві.

Комісія вважає, що застосування зазначених антидемпінгових заходів позитивно вплине на фінансово-господарський стан національного товаровиробника, зокрема, сприятиме відновленню обсягів виробництва і продажу, збереження та відновлення робочих місць, відновлення прибутку.

Крім того, МКМТ прийняла рішення про порушення та проведення антидемпінгового розслідування щодо імпорту в Україну деякої карбамідо-формальдегідної продукції походженням з РФ.

В тренді
Три способи прискорити рух пасажирських поїздів. Цікаві проєкти від Мінфіну

Згідно з рішенням МКМТ, антидемпінгове розслідування порушується щодо імпорту в Україну карбамідо-формальдегіду і карбамідо-формальдегідного концентрату походженням з РФ (код УКТЗЕД 3909 10 00 00).

Реклама

 Під час розслідування будуть вивчатися інформація та докази наявності демпінгу, шкоди та причинно-наслідкового зв'язку між ними. За результатами проведених досліджень буде прийнято рішення про доцільність застосування антидемпінгових заходів.

В кінці минулого року міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі  запровадила антидемпінгові мита на імпорт з Росії карбаміду та карбамідно-аміачної суміші – різновиди азотних добрив. Нові мита повинні були діяти з березня 2017 року до березня 2022 року, але комісія призупинила дію цього рішення в лютому.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти