Україна запровадить спрощену процедуру випуску акцій на фондовому ринку

9 листопада 2014, 10:04

Зараз проект рішення оприлюднений на офіційному сайті регулятора

НКЦПФР(Національнакомісіяз цінних паперівта фондового ринку)насвоємуплановомузасіданнісхвалилапроектрішення "Про внесеннязмін до Порядкуреєстраціївипускуакційпризмінірозмірустатутногокапіталуакціонерноготовариства(щодо запобіганнянегативноговпливунастабільністьбанківськоїсистеми)". Про це УННповідомиливпрес-службівідомства.

Реклама

"Данимизмінамидо Порядкувпроваджуєтьсятермінспрощеноїпроцедуриреєстраціївипускуакцій.Так, відповідно до цієїпроцедуривстановленітермінирозглядуКомісієюдокументів,експонованихакціонернимитовариствами,в томучислібанками,дляреєстраціївипускуакцій,проспекту їхемісіївпроцесізбільшення нимирозмірустатутногокапіталушляхом підвищенняномінальноївартостіціннихпаперів.Так,датаподачідокументіввНКЦПФРпро докапіталізаціюбанку тазмін до його статутувважатися датоюреєстраціївипускуїхакцій",-сказаладиректорДепартаментукорпоративногоуправління такорпоративнихфінансівНКЦПФР,розповілаАллаПапаіка.

За їїсловамирегулятор,якзавжди,намагаєтьсястворитикомфортніумовидляучасників ринку,впроваджуючиефективнімеханізмирегулюванняїхдіяльності."Мисподіваємося,що новийдокументдозволитьакціонернимтовариствамякісноішвидкопроходитиобов'язкову реєстраціювипускуакцій",-зазначиладиректорДепартаменту.

В тренді
Незаконні виплати за субсидіями доведеться повернути
Додамо,що проект рішеннярозроблено з метоюприведеннянормативно-правовихактівКомісіїу відповідність до нормЗаконівУкраїни"Про державне регулювання ринкуціннихпаперіввУкраїні" та "Про банкиібанківську діяльність".

Заразпроект рішенняоприлюдненийнаофіційномусайтірегулятора,де всібажаючі можутьознайомитися з йоготекстом.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...
Хочеш бути в курсі останніх подій?
Підпишись на повідомлення. Показуємо тільки термінові і важливі новини.
Хочу бути в курсі
Я ще подумаю
Будь ласка, зніміть блокування повідомлень в браузері!

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти