Україна вже отримала від Світового банку $ 2,5 млрд на реформи

19 вересня 2014, 17:10

Цього року Київ отримає ще $ 1 млрд

На даний момент, Всесвітній банк виділив Україні $ 2,5 млрд з обіцяних $ 3,5 млрд цього року на розвиток економіки та соціального сектору. Про це повідомила віце-президент СБ по Європі та Центральній Азії Лора Так.

Реклама

При цьому вона уточнила, що громадяни України оцінюють діяльність свого уряду по найвищому стандарту, вимагаючи ефективного управління, прискорення економічного зростання, створення більшого числа робочих місць кращої якості, вдосконалення надання послуг та підвищення рівня життя до порівнянного з Європою.

"Для задоволення цих вимог владі України необхідно прискорювати хід реформ, щоб відчутні вигоди від їх реалізації отримували всі українці, а не тільки жменька обраних", – зазначила віце-президент СБ, підкресливши, що через відсутність перетворень за кілька років сформувалися значні макроекономічні дисбаланси.

"Навіть з урахуванням того, що ситуація на сході країни ускладнює збір доходів до бюджету і змушує збільшувати витрати, уряд робить зусилля, спрямовані на стримування бюджетного і квазібюджетной дефіциту. У перспективі буде важливо витримувати жорстку бюджетну політику, забезпечуючи при цьому безперервність надання державних послуг та захист незаможних верств населення", – вважає Так.

Зокрема, представник СБ впевнена, що рішення Нацбанку України про перехід до гнучкої політики обмінного курсу послужить відновленню конкурентоспроможності і дозволить заповнити валютні резерви.

В тренді
Долар в Україні підскочив вище за психологічну позначку, євро – до максимуму з початку весни
Реклама

"Перш за все необхідні заходи для підтримання макроекономічної і фінансової стабільності. Настільки ж важливі боротьба з корупцією і поліпшення якості управління. Це повинно послужити підвищенню результативності державних видатків, якості надання державних послуг, а також збереженню безпрецедентного рівня сприяння з боку міжнародних партнерів", – висловила надію Так.

За словами віце-президента СБ, інші пріоритетні напрямки включають в себе реструктуризацію газового сектора і проведення всеосяжної реформи для впорядкування регулювання підприємництва в Україні.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти