Україна різко збільшила відбір газу з зимових запасів

26 січня 2017, 11:33

Споживання зросло на тлі серйозного похолодання

Через зниження температури повітря в Україні оператор газотранспортної системи "Укртрансгаз" збільшив відбір газу зі підземних сховищ. Про це повідомляє прес-служба державної компанії.

"Через різке зниження температури в Україні, для покриття потреб вітчизняних споживачів був збільшений відбір газу зі сховищ на 42% до 78 млн кубометрів на добу", – відзвітували в "Укртрансгазі".

У компанії відзначають, що такий режим відбору газу є оптимальним, запас додаткових потужностей в наявності.

Станом на ранок 26 січня в підземних сховищах газу (ПСГ) України зберігається 10,3 млрд куб. газу. Всього з початку опалювального сезону відібрано 4,4 млрд куб. м блакитного палива.

Нагадування, раніше
Українавморознідні січня,незважаючинапрогнози,такіне перевищиладобовийвідбірзі сховищвобсязі100 млнкуб.м,хочатехнологічноможливийпідйомблизько1%відіснуючихзапасів.Максимумцьогорокубув досягнутий7 січня -89,65млн куб.м.

Реклама

Яквідомо,вНАК"НафтогазУкраїни"вважаютьсформованівпідземнихсховищахзапасигазудостатнімидляпроходженняопалювальногосезону,незважаючинате,щоурядУкраїнивимагавнакопичитивПСГпонад17 млрдкубометрівгазу.

В тренді
Ринок пального: чи буде подальше подорожчання бензину

За розрахункамиНАКнакінецьопалювальногосезонувсховищахвсещезалишатиметься7-8млрдкуб.мпридопустимомузначеннів5 млрдкуб.м.Українськийгідрометеорологічнийцентрпрогнозує,щоопалювальнийсезон,зточкизорутемпературнихумов,вУкраїнітриватиме160-180днів.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти