Україна розірвала ще дві угоди в рамках СНД

24 квітня 2019, 14:04

Рішення про припинення дії двох документів прийняв Кабмін

Кабінет міністрів України на засіданні сьогодні, 24 квітня, вирішив припинити дії двох угод в рамках СНД. Про це інформує прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Реклама

Перша – Угода про взаємне забезпечення збереження міждержавних секретів в галузі правової охорони винаходів, що була підписана 4 червня 1999 року в Мінську (Білорусь).

"На сьогодні правові відносини між державами-учасницями Угоди в цій сфері вже відсутні. Сама ж Угода в цілому застаріла і не відповідає сучасному стану економічних відносин між країнами, що входять в СНД", – сказано в повідомленні.

Друга – Угода про методологічне зіставлення і створення загальної статистичної бази Економічного союзу в рамках СНД, що була підписана 10 лютого 1995 році в Алмати (Казахстан)

"У сучасних реаліях ця Угода вже давно втратила своє практичне значення і не застосовується. Слід зазначити, що вся необхідна і потенційно корисна статистична інформація, в тому числі економічного характеру, в повному обсязі розміщена у відкритому доступі на офіційних сайтах статистичних органів країн", – додали в Мінекономрозвитку.

В тренді
Закони про пільгове розмитнення євроблях набрали чинності: чого чекати далі?
До України завезли сотні тисяч "євроблях"
В тренді
Транзит газу падає, втрати економіки зростають – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ
Фото: "Укртрансгаз"
В тренді
Ринок праці ожив. Які професії опинилися в топі, а кого чекає дефіцит робочих місць
Роботодавці хочуть швидких грошей
Реклама

У повідомленні також йдеться, що Міністерство закордонних справ України повідомить Виконавчий комітет СНД про припинення дії зазначених угод для України.

Раніше президент Петро Порошенко заявив, що Україна вийде з усіх договорів СНД, які не відповідають національним інтересам. За його словами, Київ розглядає СНД "виключно як інструмент цивілізованого розлучення з імперією".

Минулого тижня Кабінет міністрів України припинив дію Угоди про зміцнення і розвиток співробітництва між країнами СНД в галузі стандартизації озброєння і військової техніки.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти