Україна попросила Францію направити експерта з питань приватизації – Абромавічус

10 травня 2015, 16:29

У Парижа, за його словами, також хороший досвід у сфері приватизації державних компаній

Міністр економічногорозвитку і торгівліУкраїниАйварасАбромавічусзазначає,що всі європейськікраїни надаютьКиєвупосильну допомогувнинішніх умовахі в тому числі, у зв'язку зпідготовкою до вступувсилуторговельної частини угодипро асоціацію.

Реклама

"Ось, наприклад,була зустрічукраїнськогопрезидентаз президентом Франції.Він тежпитав проте, якою можебути допомога", – сказавукраїнський міністру неділювБрюсселі.

Він зазначив,що українськасторона, звернувши увагунахороший досвіду сфері управліннявеликимидержавнимипромисловими компаніями, попросиланаправити до Києваекспертавцій сфері.

Крімтого уФранції,за словамиАбромавічус,такожхорошийдосвід у сферіприватизації державнихкомпаній.Міністр зазначив,що проханняпро консультаціївідповідногоекспертатакожбула спрямованаПарижу.

"Вже наступного тижняїдепрем'єртуди, ідумаю,якісь людивжебудуть призначені", – сказавукраїнський міністр.

Реклама

Як повідомлялося, Фонддержмайнаі Мінекономрозвиткупідготувалисписокдержоб'єктів, які Кабмінхоче продативже в 2015 році(копіяє в розпорядженні "Сегодня").
ДжереловКабміні підтвердилонам,що цейсписок- останній, розглянутийв кінціквітня, алевідправленийна доопрацювання.
Щоне влаштуваломіністрів,поки невідомо, але,за словами джерела,основні об'єктив спискузбережуться.

В тренді
"Пограбування" в законі: банки без дозволу стягнуть борги з рахунків українців

У списку -більше 340об'єктів,вжедозволених доприватизації,восновному- частиниоблгазів іобленерго,окремі підрозділидержшахт,працюючі й непрацюючіцукрозаводи,агрофірми, галузевіНДІтощо.

З дорогихоб'єктів -"Сумихімпром" іОдеський припортовийзаводз унікальнимаміакопроводом.Є йдопспісок: у ньому44 об'єкти, які Кабмінтежхотів бипродати, алеякідляцього потрібновиключитизі списку підприємств,заборонених до приватизаціїспеціальнимзаконом.

Головні "ласі шматки" – всі13морпортівкраїни, віднайбільших -Іллічівськогоі Маріупольського- домілководногоСкадовського.Причомупродатихочутьнавітьспецморпорт"Октябрьск", в якомучастковобазуютьсявійськові корабліЗСУ, атакожДунайське пароплавство, тригранітнихкар'єра ідержбудкорпорації"Укрбуд".За оцінками експертів,завсі наявнів спискуоб'єкти можнавиручитидо 20мільярдів доларів.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти