Україна отримала транш МВФ і побила рекорд по валютних резервах

21 грудня 2018 10:31

У Нацбанку відзвітували про отримання 1,4 млрд доларів від Фонду

Україна отримала перший транш за новою програмою stand-by Міжнародного валютного фонду (МВФ). На рахунки Національного банку України (НБУ) надійшло близько 1,4 млрд доларів (1 млрд спеціальних прав запозичень).

В результаті, як повідомляє прес-служба Нацбанку, міжнародні резерви (ЗВР) України зросли до 20,1 млрд доларів станом на 21 грудня 2018 року.

"Це стало п'ятирічним максимумом – останній раз такий рівень міжнародних резервів було зафіксовано в січні 2014 року", – заявили в НБУ.

Реклама

ОтриманняУкраїноютраншуідосягненнярекордногорівнярезервівтакожпрокоментувавпрезидентУкраїниПетроПорошенко.

"ЩойнонадійшликоштивідМВФ,макрофінансовадопомогавідЄС,надходятькоштивідСвітового банку-ізолотовалютнірезервиУкраїнистановлятьвже20 млрддоларів,щосприяєстабільностіекономікиУкраїни.Мизупевненістюдивимосявмайбутнє",-написавПорошенконасвоїй сторінцівTwitter.

1545385395.7387

У Нацбанку також нагадали, що продовження співпраці з МВФ також відкрило Україні доступ до зв'язаного фінансування. Так, 18 грудня Рада виконавчих директорів Світового банку ухвалила рішення про
наданняУкраїнігарантіїврозмірі 750 млн доларів, щозісвого бокудопоможеУкраїнізалучитикапіталнаміжнароднихринкахв 2019році.

РанішеглаваРадиНБУБогданДанилишинвідзначав,щопрограмаМВФіпідтримкаіншихміжнароднихфінансовихорганізаційзнизитьзагрозиекономічнійстабільностів 2019 році.

Не пропусти!
Любимо і скучаємо: дружина Андрія Шевченка опублікувала сімейні фото в День батька
Андрій Шевченко зі своїми синами
Реклама

Якповідомлялося, 18 грудняРададиректорівМіжнародноговалютногофонду ухвалилановупрограмуспівпрацізУкраїною-stand-by(SBA).Термінпрограми-14місяців,обсяг-близько3,9 млрддоларів.Крімтого,МВФсхваливвиділенняУкраїніпершоготраншуврамкахновоїпрограми-1,4 млрддоларів.


Всі подробиці в спецтемі Зустріч Зеленського і Байдена в Білому Домі: що відомо

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти