Україна опинилася на "дні" світового рейтингу економічної свободи

29 вересня 2017, 09:30

Сергій Рюмочкін Сергій Рюмочкін

Сусідні з Україною місця в списку зайняли Іран і Ангола

Українавідзначиласявміжнародномурейтингуякодназкраїнзнайменшоюекономічною свободою.Про цеповідомляється в доповіді "Економічнасвободавсвіті:щорічнийзвіт-2017ІнститутуФрайзера".
Так,Українапосіла149-емісцеврейтингуз159.СусіднізУкраїноюмісцязайнялиІраніАнгола.Дляпорівняння,в 2016 роціУкраїназаймала162-місцез178.Такимчином,нашакраїнаопустиласяближчедокінцясписку-різницязостанніммісцемскоротиласядо10позиційз16.

.png_392

Реклама

.png_393

В тренді
Долар в Україні впав до мінімуму за два місяці: курс Нацбанку
Фото: ADEM ALTAN/AFP via Getty Images
НайгіршаситуаціязекономічнимисвободамивиявиласявВенесуелі.

Першемісцеврейтингукраїнза рівнемекономічноїсвободизайнявГонконг,друге місцезаСінгапуром,натретьомумісціопиниласяНова Зеландія.Четвертеіп'яте місцярейтингузайняливідповідноШвейцаріята Ірландія.

Доповідь складенанаосновіданих2015 року -останнійрік,доступнийдляпорівнянняданих.

Нагадаємо,вщорічномурейтингуглобальноїконкурентоспроможностіGCI Global Competitiveness Indexв порівнянніз 2016рокомУкраїна піднялась на чотири позиції і зайняла 81-е місце з137можливих.ПрицьомусусідамиУкраїнипорейтингусталиБразиліяіБутан.Росіяпідняласянап'ятьпозиційізайняла38-емісце.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти