Україна через держборг скоротила валютні резерви

5 квітня 2018, 14:07

Заплатити довелося по облігаціях і Міжнародному валютному фонду

Міжнародні, вони ж золотовалютні резерви (ЗВР) України в березні 2018 року скоротилися на 1,2% – до 18,19 млрд доларів. Про це повідомила прес-служба Національного банку України (НБУ).

У Нацбанку пояснили, що скорочення відбулося в основному через виплати за зовнішнім боргом.

"У березні було здійснено ряд платежів уряду і Національного банку за державним боргом, обсяг які перевищив надходження від валютних інтервенцій Національного банку і, отже, зумовили деяке скорочення обсягу міжнародних резервів за підсумками місяця", - відзначили в НБУ
.

Реклама

В тренді
Транзит газу падає, втрати економіки зростають – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ
Фото: "Укртрансгаз"
В тренді
Ринок праці ожив. Які професії опинилися в топі, а кого чекає дефіцит робочих місць
Роботодавці хочуть швидких грошей
В тренді
Долар застиг на місці, євро подешевшав: курс валют НБУ
Курс долара в Україні завмер

Так,зміжнароднихрезервівбулооплачено1,28 млрддол.дляпогашенняіобслуговуваннядержавноготагарантованогодержавоюборгувіноземній валюті(крімплатежівна користьМВФ).Утомучислі562,3млн дол.-обслуговуванняпоєврооблігаціяхурядуі678,8млн дол.-обслуговуванняіпогашенняпоОВДП,деномінованівіноземній валюті.ТакожвберезніурядіНацібанк оплатили на користь МВФ 186 млн долл.

"Вцілому,за станомна 1 квітня2018року обсягміжнароднихрезервівпокриває3,4місяцямайбутньогоімпортуієдостатнімдлявиконаннязобов'язаньУкраїниіпоточнихопераційурядуіНаціональногобанку",-підкреслиливНацбанку.

Ранішеповідомлялося,щоУкраїна потрапила в ТОП-3 головних боржників МВФ. Більше,ніжнашакраїна,ФондузаборгувалатількиГреція.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти