Україна і Туреччина підпишуть угоду про зону вільної торгівлі до кінця року

3 листопада 2018, 22:28

Ердоган висловився про важливість процесу реформування в Україні для всього регіону

УкраїнаіТуреччинадомовилисяпідписатиУгодупро зонувільноїторгівлідокінця2018 року.Про цеповідомивтурецький президентРеджепТаїпЕрдоганпід часспільноїпрес-конференціїзпрезидентомУкраїниПетромПорошенком за підсумками зустрічі в Стамбулі.

Реклама

"На цьому засіданні (7-е засідання Стратегічної ради – Ред.) сьогодні ми прийняли рішення до кінця року завершити роботу щодо підписання Угоди про зону вільної торгівлі. Ми віримо, що завдяки цій угоді зможемо досягти нашої мети – торгового балансу обсягом 10 мільярдів доларів", – заявив Ердоган.

Він вказав на те, що Туреччина розвиває відносини з Україною на рівні стратегічного партнерства і висловився щодо важливості процесу реформування в Україні для всього регіону.

"Ми щиро стежимо за процесом реформ в Україні. Успішність України в цьому піде на користь не тільки Україні, але і всім країнам регіону", - сказав Ердоган.

Нагадаємо, під час конференції турецький лідер заявив, що
Туреччина ніколи не визнає анексію Криму.

В тренді
Транзит газу падає, втрати економіки зростають – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ
Фото: "Укртрансгаз"
В тренді
Ринок праці ожив. Які професії опинилися в топі, а кого чекає дефіцит робочих місць
Роботодавці хочуть швидких грошей
В тренді
Долар застиг на місці, євро подешевшав: курс валют НБУ
Курс долара в Україні завмер

Нагадаємо, що 3 листопада почався офіційний візит Петра Порошенка до Туреччини.ПоїздкарозпочаласязцеремоніївідкриттямеморіальноїтабличкинабудівлівСтамбулі,дев1919-1922рокахперебувалопосольствоУкраїнськоїНародноїРеспублікивОсманськійімперіїівиступивСтамбульськомууніверситеті.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти