Україна і МВФ у найближчі дні продовжать дискусії

31 травня 2015, 22:17

Місія провела з владою конструктивні дискусії

Місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) у найближчі дні продовжить дискусії з владою України на рівні експертів для досягнення остаточної домовленості, повідомляється в прес-релізі місії Фонду.

Реклама

"Місія провела з владою конструктивні дискусії щодо заходів, необхідних для завершення першого перегляду програми в рамках угоди про EFF. Порозуміння було досягнуто по більшості питань і дискусії продовжаться в найближчі дні, щоб досягти остаточної домовленості на рівні експертів, яка в подальшому підлягає затвердженню керівництвом і радою директорів МВФ", – наводяться в документі слова керівника місії МВФ в Україні Миколи Георгієва.

Він підкреслив, що всі критерії ефективності виконання, встановлені на кінець березня, були виконані, і всі структурні маяки, які повинні бути досягнуті навесні, перебувають у процесі виконання, хоча деякі – з затримкою.

"Такий хороший рівень впровадження програми був досягнутий незважаючи на винятково складні умови, які склалися частково через невирішений конфлікт на сході України, вплив якого на економіку країни в першому кварталі 2015 року виявився більший, ніж очікувалося", – сказав М. Георгієв.

Крім того, додав керівник місії, Україна рішуче налаштована на подальше виконання своєї програми реформ.

В тренді
Долар в Україні підскочив вище за психологічну позначку, євро – до максимуму з початку весни
Реклама

"Влада країни налаштована забезпечити подальшу фіскальну консолідацію і просування реформ в енергетичному секторі, у тому числі подальші коригування тарифів на енергоносії з метою ліквідації істотних збитків НАК "Нафтогаз України", зменшення енергоспоживання та сприяння енергетичній незалежності держави. Вона також здійснює подальші кроки в напрямку оздоровлення банківської системи та покращення бізнес-середовища для підвищення виробничого потенціалу економіки", – зазначив М. Георгієв.

Не менш важливим, за його словами, є також намір України завершити реструктуризацію боргу відповідно до цілей програми.

"Це стане запорукою для забезпечення з високою ймовірністю стійкості державного боргу і продовження фінансування програми в повному обсязі, що є вимогою для завершення перегляду. У більш широкому сенсі фінансова підтримка зусиль, які докладає Україна для реформ, з боку офіційних та приватних кредиторів є життєво важливим фактором для успіху програми", – сказав керівник місії.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти