Україна і Корея почали разом працювати над інноваціями

28 липня 2017, 13:52

Віце-прем'єр Кубів закликав корейський бізнес інвестувати в український бізнес

На базі Київського політехнічного інституту ім. Сікорського (КПІ) запрацює Українсько-корейський центр освіти, науки та інновацій. Про це заявив перший віце-прем'єр-міністр міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів під час V Міжнародного економічного форуму Украіна – Корея.

Реклама

Віце-прем'єр підкреслив, що Україна має всі передумови для трансформації економіки з сировинної в інноваційну, цифрову модель, засновану на виробництві високотехнологічних товарів і послуг з високою доданою вартістю.

"У нас найпотужніша інженерна база в Центральній і Східній Європі, де близько 100 науково-дослідних центрів міжнародних високотехнологічних компаній. Серед них, на жаль, тільки один відкритий компанією з Кореї – Samsung, тому відкриття кожного нового проекту освіти, науки та інновацій є важливим кроком для об'єднання інтересів-бізнес-науки", – цитує Кубіва прес-служба уряду.

Він наголосив на важливості подальшого розвитку співпраці України з Кореєю в проектах розвитку в Україні широкосмугового доступу до мережі інтернет.

"Розвиток інновацій є одним з ключових пріоритетів уряду. Корея як одна з найбільш розвинених і технологічних економік світу може стати для України гарним прикладом для наслідування, надійним партнером у втіленні інноваційних проектів. Включаючи інвестиції в поширення широкосмугового інтернету в Україні", – підкреслив Кубів.

В тренді
В Україні змінять маркування м'яса, меду й оливкової олії
Фото: REUTERS/Ajeng Dinar Ulfiana
В тренді
ФОПи зможуть платити податки через додаток "Дія": як це буде працювати
"Дія" вже знає рахунки, на які повинні надходити податки
В тренді
"Укрзалізниця" тимчасово змінила розклад поїздів: список
Реклама

"Ми можемо створювати спільні металургійні та машинобудівні підприємства, науково-дослідні центри в Україні, де поєднується корейський досвід високих технологій і українські фахівці-інженери, будувати двигуни для космічних проектів і запускати українські космічні апарати", – зазначив Кубів.

Він додав, що уряд активно працює над створенням сприятливого середовища для розвитку нових технологій і процесів. Серед них створення ефективного регулювання, щоб зняти бар'єри для розвитку інноваційних сучасних сервісів і технологій та створити умови для впровадження сучасних технологій і сервісів.

"Нещодавно уряд скасував ряд перешкод, які стримували розвиток мобільних платежів в Україні. Відтепер українці зможуть користуватися мобільним телефоном як гаманцем. Звичайно, відповідні сервіси повинні напрацювати мобільні оператори", – підкреслив перший віце-прем'єр-міністр.

Кубів в результаті закликав корейські компанії до співпраці та інвестицій в Україні: "Інвестуйте в Україну, тут є безліч цікавих і вигідних проектів".

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти