Україна і Китай в рази збільшать обсяги торгівлі – прогноз

20 листопада 2018, 08:12

Ринок Китаю є дуже перспективним для українських виробників, відзначають експерти

ТоварообігміжУкраїноюіКитаємпротягомп'ятироківможезбільшитисядо20 млрддоларівщорічнознинішніх8 млрддоларів.Завісіммісяців2018рокутоварообіг між Україною і Китаєм виріс на 21% ісклавмайже6 млрддоларів.Про цеповідомиладиректорУкраїнськоїАсоціаціїШовковогошляхуSilk LinkІринаНикоракнафорумі"Шовковогошляху".

Реклама

"Якщо зараз товарообіг між Україною і Китаєм досягне за результатами кінця цього року 8 млрд доларів, то в перспективі найближчих п'яти років товарообіг збільшиться до 20 млрд доларів на рік", - повідомила Никорак.

Зокрема, був підписаний меморандум про співпрацю між Українським банком реконструкції та розвитку (УБРР) та Українською асоціацією Шовкового шляху Silk Link про створення спільної платформи електронної комерції з метою збільшення обсягів експорту українських товарів до Китаю.

"З китайською біржею і з Українським банком реконструкції та розвитку досягнуто домовленості про створення українсько-китайської платформи онлайн-комерції для того, щоб збільшити кількість українських виробників, які експортуватимуть свою продукцію на ринок Китаю", – додала Никорак.

Вона підкреслила, що ринок Китаю є дуже перспективним для українських виробників, оскільки там проживає близько 1,5 мільярда потенційних споживачів.

"Ми поки плануємо створити першу таку платформу, але нам потрібно ще запустити інструмент валютного свопу між гривнею і юанем, який на сьогоднішній день не працює, тут велика роль Нацбанку", - сказала Никорак.

Раніше повідомлялося, що
Україна націлилась на "вільну торгівлю" з Китаєм. ВосновітоварногоекспортузУкраїнивКитайстановитьагросектор,наякийприпадає більше половинивсьогообсягу.

В тренді
Транзит газу падає, втрати економіки зростають – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ
Фото: "Укртрансгаз"
В тренді
Ринок праці ожив. Які професії опинилися в топі, а кого чекає дефіцит робочих місць
Роботодавці хочуть швидких грошей
В тренді
Долар застиг на місці, євро подешевшав: курс валют НБУ
Курс долара в Україні завмер

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти