Україна і Китай домовилися про спільні проекти на 7 мільярдів доларів

5 грудня 2017, 21:45

Уряди двох країн підписали цілий ряд угод: про будівництво інфраструктурних об'єктів в Україні, інвестиції в агросектор, авіабудування та освоєння космосу

Україна і Китай домовилися про спільні проекти на 7 мільярдів доларів. Уряди двох країн підписали цілий ряд угод: про будівництво інфраструктурних об'єктів в Україні, інвестиції в агросектор, авіабудування та освоєння космосу. Ця зустріч – нова сторінка стратегічного партнерства, заявив прем'єр Володимир Гройсман.

Реклама

"Китай був і залишається нашим стратегічним партнером і стратегічним пріоритетом. І я думаю, що ми можемо з новою силою запустити ряд важливих проектів", – сказав він.

Як повідомлялося, США офіційно відмовили Китаю у відповідь на вимогу розглядати його як ринкову економіку. Це рішення країни було передано Світовій організації торгівлі в середині листопада і оприлюднено 30 листопада. Влада США вже тривалий час демонструє свою позицію з цього питання. Однак факт передачі СОТ відповідного документа свідчить, що уряд США публічно заявив про свою позицію і пояснив свої міркування.

В тренді
Озолотилися, але не дуже. Скільки заробили майнери біткоїну за місяць

Цей крок уряду США може посилити напруженість в американо-китайських відносинах і буде мати далекосяжні наслідки для Китаю.

Тепер партнери Китаю, як країни, яка не вважається ринковою економікою, мають більш широкі права встановлювати високі мита на імпорт. За оцінками економістів, відмова ЄС і США визнати Китай ринковою економікою коштувала китайським компаніям мільярдів доларів експортної виручки, оскільки в ряді випадків імпортні мита для товарів з КНР перевищують 100%.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти